2016 Jeep Nisan Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün prestijli isimlerinden birisi olan Jeep, ürettiği başarılı modeller sayesinde pazar payını her geçen gün biraz daha arttırmayı başarıyor. SUV segmentinin en başarılı üreticilerinden birisi olarak kabul edilen Jeep nisan ayı boyunca geçerli olacak yeni bir kampanya ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2015 Model Jeep Renegade

2015 Model Jeep Renegade

Geçtiğimiz yıl ödül alan ve En İyi Küçük SUV seçilen Renegade modeli için özel bir kampanya başlayan Jeep, finansman desteği isteyenlere cazip bir teklif sunuyor. Ödül alan 2015 model Jeep Renegade için 50 Bin TL’ye varan finansman desteği sunan Jeep, bu finansman desteğinin 24 ay vade ile size sunuyor ve %0,99’luk faiz oranı uyguluyor.

2015 Jeep Cherpkee Fırsatları

2015 Jeep Cherpkee Fırsatları

Jeep’in bir diğer popüler modeli olan Cherokee için de ayrıca bir finansman desteği başlattığını hatırlatmakta fayda var. 90 Bin TL’lik finansman desteği  sunuluyor. Üstelik bu finansman desteğinin vadesini de siz belirliyorsunuz. Yani ekonomik anlamda kendi gücünüze göre bir taksitlendirme yapabiliyorsunuz.

2015 Jeep Renegade Renk Seçenekleri

2015 Jeep Renegade Renk Seçenekleri

Son olarak Cherokee modelini satın alanlara farklı bir kampanya daha sunan Jeep, söz konusu modeli finansman desteği ile satın alanlara sunroof ve navigasyonu da hediye ediyor. Bu sayede satın aldığınız aracın değeri artarken aynı zamanda daha ekonomik bir seçimde bulunmuş oluyorsunuz.

2015 Model Jeep Cherokee

2015 Model Jeep Cherokee

Bir önceki yazımız olan Goodyear'dan Lastik Alana Tatil İndirimi başlıklı makalemizde Goodyear, Goodyear Kampanya ve Lastik Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git