2016 Jeep Ocak Ayı Kampanyası

Günümüzde SUV segmenti dendiğinde akla ilk olarak gelen isimlerden birisi olan Jeep, her sene olduğu gibi 2016 yılında da en popüler üreticilerden birisi olacak gibi görünüyor. Eğer ki yeni bir SUV araç almayı planlıyorsanız Jeep’in ocak ayına özel kampanyası işinize fazlasıyla yarayacaktır.

2016 Model Jeep Renegade Fırsatları

2016 Model Jeep Renegade Fırsatları

Jeep tarafından 2016 Ocak ayına özel olarak hazırlanan kampanyada markanın Cherokee modelinin Limited versiyonlarında Exclusive donanım paketiyle satışa çıkartılan araçlar için çok özel bir fırsat söz konusu. Eğer ki sözünü ettiğimiz modeli satın almaya karar verirseniz 11 Bin TL tutarındaki sunroof ve navigasyon sizlere hediye edilecek. Bu sayede dolaylı yoldan ciddi bir indirim kazanmış olacaksınız.

2016 Jeep Grand Cherokee İç Tasarım

2016 Jeep Grand Cherokee İç Tasarım

Jeep’in en fazla tercih edilen modellerinden birisi olan Renegade modeli için ise nakit alımlarda 3.500 TL’lik indirimlerden yararlanma imkanınız bulunduğunu belirtmeliyiz. Bunun yanı sıra biraz evvel navigasyon ve sunroof hediyesinden söz ettiğimiz Cherokee modeli için nakit indirimlerde 10 Bin TL’lik indirim uygulandığını söyleyebiliriz.

2016 Jeep Cherokee Kampanyası

2016 Jeep Cherokee Kampanyası

Jeep’in başlattığı bir diğer kampanya ise finansman desteklerini içeriyor. Jeep Renegade modeli için 1.4 benzinli versiyonlarda geçerli 45 Bin TL tutarındaki finansman desteği 15 ay vadeli ve %0,99’luk faiz oranıyla kullanımınıza sunuluyor. Grand Cherokee modelinde ise söz konusu finansman desteği 90 Bin TL’ye çıkıyor. 12 ay vadeli ve %0,99’luk faiz oranı üzerinden krediyi çekebiliyorsunuz.

2016 Jeep Grand Cherokee Kampanyası

2016 Jeep Grand Cherokee Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git