2016 Jeep Temmuz Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün prestijli üreticilerinden birisi olan Jeep, birçok modeliyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Kaliteli araçlar üreten ve müşterilerine aradıkları konforu sunabilen markanın temmuz ayı için başlattığı kampanya dahilinde son derece cazip fırsatlar sunulduğunu hatırlatmakta fayda var

2016 Model Jeep Cherokee

2016 Model Jeep Cherokee

Jeep tarafından başlatılan kampanya dahilinde Jeep’in en çok satılan modellerinden birisi olan Renegade modeli için yarısı peşin, yarısı seneye fırsatı sunuluyor. İstediğiniz 2016 model Jeep Renegade modelinin fatura tutarının yarısın 2016 Temmuz ayı içerisinde, geri kalan yarısın ise 2017 Temmuz ayında ödemek kaydıyla alabiliyorsunuz.

2016 Model Jeep Wrangler

2016 Model Jeep Wrangler

Bunun yanı sıra Türkiye’de koç grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Jeep için başlatılan Koç Fiat Kredi desteği de sunulmuş durumda. Jeep Renegade için başlatılan finansman desteği kampanyasında 46 Bin 675 TL’ye kadar ki krediler için %0,85’lik faiz oranı üzerinden ve iki eşit taksitle ödemek kaydıyla yararlanabiliyorsunuz. Daha uzun vadeli finansman desteği isteyenlere ise %1,09’luk faiz oranı üzerinden 50 Bin TL’ye kadar ki finansman desteği 24 ay vadeli olarak sunuluyor.

2016 Model Jeep Renegade

2016 Model Jeep Renegade

Jeep’in 2016 model Cherokee  modeli için 100 Bin TL’ye kadar finansman desteği 36 ay vadeli olarak ve %1,18’lik faiz oranı ile kullandırılıyor. Bu sayede hem gerçek anlamda bir kaliteli bir araç sahibi olmuş oluyorsunuz.

2016 Model Jeep Grand Cherokee

2016 Model Jeep Grand Cherokee

Bir önceki yazımız olan Goodyear'dan Lastik Alana Tatil İndirimi başlıklı makalemizde Goodyear, Goodyear Kampanya ve Lastik Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git