2016 Mitsubishi Lancer GT İnceleme ve Fiyatı

Mitsubishi’nin ürettiği ne popüler otomobillerden birisi olan Lancer serisi dünya genelinde ilgi görmeyi başarmıştı. Çok uzun bir süredir üretilmekte olan ve en son olarak 8. nesil ile karşımıza gelen Lancer bu süreçte çok fazla gelişim gösterdi. Şimdi ise 2016 Mitsubishi Lancer GT karşımıza çıkıyor.

2016 Model Mitsubishi Lancer GT

2016 Model Mitsubishi Lancer GT

Amerika’da tanıtımı gerçekleştirilen araç önceki versiyonlara göre makyajlama operasyonu ile daha dikkat çekici bir hale getirilmiş durunda. Aracın ön tarafından yapılan değişiklikler sayesinde eskiye nazaran çok daha fazla çarpıcı bir görünüm elde edilmiş diyebiliriz. Ön tarafa eklenen LED’li aydınlatma teknolojisi ile görsel açıdan kaliteli sonuç elde edilmesini beraberinde getirmiş.

2016 Mitsubishi Lancer GT İç Tasarım

2016 Mitsubishi Lancer GT İç Tasarım

Kaputunun altında ise 2.0, 2.4 ve 2.0 Turbo motor seçeneklerini barındıran araç böylelikle 148, 168 ve 237 beygirlik güç üretebiliyor. Performans konusunda son derece etkileyici bir otomobil olmasıyla bilinen Lancer GT, hız tutkunları için de özel bir yere sahiptir.

C Segmenti Mitsubishi Lancer GT

C Segmenti Mitsubishi Lancer GT

Gelelim aracın güvenlik donanımına. Yapılan testlerden başarı ile geçen araç şuan için C segmentindeki en başarılı otomobillerden birisi olarak göze çarpıyor diyebiliriz. Söz konusu aracı üreten Japonlar olduğu içinde araca belli bir güven duyulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Aracın şuan için Amerika satış fiyatı belirlenmiş durumda. Amerika’da 17.595 Dolar’dan satışa çıkacak olan araç diğer ülkelerde ne gibi bir fiyat aralığına sahip olur bunu henüz söylemek çok mümkün görünmüyor.

2016 Mitsubishi Lancer GT Renk Seçenekleri

2016 Mitsubishi Lancer GT Renk Seçenekleri

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git