2016 Mitsubishi Şubat Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün önemli isimlerinden birisi olan Mitsubishi, kaliteli modelleri sayesinde her geçen gün pazar payını biraz daha büyütmeyi başarıyor. Araçların konfor ve güvenliğe çok önem veren marka, son dönemde yükseliş içerisinde diyebileceğimiz bir isim.

2016  Mitsubishi ASX Kampanyası

2016 Mitsubishi ASX Kampanyası

Mitsubishi’nin şu aralar en popüler modeli olan Outlander için başlatılan özel kampanya dahilinde 29 Şubat tarihine kadar cazip bir indirimden yararlanabiliyorsunuz. Eğer ki 2016 model Mitsubishi Outlander sahibi olmak isterseniz, 10 Bin TL’ye varan nakit indiriminden yararlanmak imkanınız bulunuyor.

2016 Mitsubishi Attrage

2016 Mitsubishi Attrage

Mitsubishi’nin bir diğer modeli olan ASX ise çevreci yapısıyla birçok kişinin takdirini kazanmış durumda. Önceki versiyona nazaran ufak çaplı bir değişikliğe uğratılan ASX, artık daha çevreci bir araç diyebiliriz. Sizlerde bu araca sahip olmak isterseniz 7.700 TL değerinde indirimlerden de yararlanabileceksiniz.

2016 Mitsubishi Kampanyaları

2016 Mitsubishi Kampanyaları

Son olarak Mitsubishi Attrage modeli için de özel bir kampanya başlatılmış durumda. Tasarım anlamında değişikliğe uğratılan Mitsubishi Attrage, artık çok daha hafif bir araç. Bunun yanı sıra iç hacmi de genişletilen yeni Mitsubishi Attrage almak isteyenlere 3.400 TL tutarında indirim kazanabiliyorsunuz. Kısacası şubat ayı içerisinde yeni bir araba almayı planlıyorsanız mutlaka Mitsubishi bayilerine uğramalısınız.

2016 Model Mitsubishi Outlander

2016 Model Mitsubishi Outlander

Bir önceki yazımız olan 2015 Audi Q7 İncelemesi başlıklı makalemizde 2015 Audi Q7 İnceleme, Audi Q7 Yorumlar ve Yeni Model Audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git