2016 Nissan Ağustos Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün en kendine has üreticilerinden birisi olan Nissan geçtiğimiz aylarda yaptığı kampanyalarla dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise aynı kampanyalara devam eden firma, ağustos ayı boyunca geçerli olan kampanya dahilinde birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

2016 Model Nissan Qashqai

2016 Model Nissan Qashqai

Nissan ağustos kampanyası dahilinde 2016 model X-Trail, Qashqai, Juke ve Micra’lar için cazip bir fırsat sunuluyor. Eğer ki sözünü ettiğimiz araçlardan birisine sahip olmak isterseniz, 9 Bin TL’ye kadar otomatik vites farkı Nissan tarafından karşılanıyor. Böylelikle manuel vites fiyatına, otomatik vites sahibi olabiliyorsunuz.

2016 Nissan Juke

2016 Nissan Juke

Bunların yanı sıra 2016 Nissan Pulsar modeli için başlatılan yeni kampanya dahilinde cazip finansman desteği de sunuluyor. 20 ay vadeli olarak kullandırılan kredi dahilinde 30 Bin TL’ye kadar ki finansman desteğinden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik bu finansman desteği için Nissan tarafından belirlenen faiz oranı da %0.

2016 Nissan Micra

2016 Nissan Micra

Eğer ki Pulsar modeli haricinde bir araç arıyorsanız 2016 model X-Trail ve Qashqai için 50 Bin TL’ye kadar 20 ay vadeli olarak kullandırılan finansman desteği için belirlenen faiz oranı %0,99 diyebiliriz. Nissan fırsatları sadece bunlarla da sınırlı kalmayıp, Nissan‘ın tüm araçları için “Şimdi Al 2017’de Öde” kampanyasından yararlanabilirsiniz.

2016 Model Nissan X-Trail

2016 Model Nissan X-Trail

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git