2016 Nissan Haziran Kampanyası

Japon devi Nissan yaz aylarında hareketli günler geçirecek gibi görünüyor. Markanın haziran aynı için başlattığı özel kampanya dahilinde birçok fırsat sunulurken hemen herkesin istediği tarzda avantajlarda kullanıma açılmış durumda.

2016 Nissan Juke

2016 Nissan Juke

Nissan’ın en yeni aracı olan Pulsar, geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için ideal bir tercih halini alırken, söz konusu araç için özel bir fiyatlandırmaya giden Nissan, Pulsar’ı 59 Bin 900 TL’lik başlangıç fiyatı ile görücüye çıkartmış durumda. Bunun yanı sıra 2016 Nissan Pulsar’ı finansman desteği ile birlikte satın almak isteyenlere ise 30 Bin TL’ye kadar kredi desteği de sunan Nissan 20 ay vade ve %0 faiz imkanı da veriyor.

2016 Nissan Micra

2016 Nissan Micra

Nissan’ın şu aralar en çok sevilen araçları tartışmasız SUV segmenti modeller. Qashqai, X-Trail başta olmak üzere Nissan’ın SUV’ları kalabalık bir kitle tarafından tercih edilirken Nissan’da bu duruma kayıtsız kalmayıp Juke, Qashqai ve X-Trail için özel bir kampanya başlatmış durumda. 50 Bin TL’ye varan finansman desteğinden 20 ay vadeli olarak ve %0,89’luk faiz üzerinden yararlanabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

2016 Model Nissan Qashqai

2016 Model Nissan Qashqai

Son olarak Nissan’ın Micra modeli içinde özel bir fırsatı devreye soktuğunu hatırlatalım. Şehrin vazgeçilmezi Micra, 20 Bin TL’lik finansman desteğini 20 av vadeli %0,89’luk faiz oranında faydalanarak satın alınabiliyor.

2016 Nissan X-Trail

2016 Nissan X-Trail

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git