2016 Nissan Mayıs Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün güçlü isimlerinden birisi olan Nissan, 2016 yılı içinde gayet başarılı bir grafik sergiliyor. Yıl başından bu yana satış rakamları sürekli yükselen Nissan’ın bu artışı pekiştirebilmek adına mayıs ayına özel yeni fırsatlar sunduğunu belirtmek gerekiyor.

2016 Model Nissan Qashqai

2016 Model Nissan Qashqai

Nissan’ın şu sıralar en fazla tercih edilen modelleri kuşkusuz SUV segmenti üyesi olan Qashqai , Juke ve X-Trail diyebiliriz. SUV segmentinin tüm dünya genelinde yükseliş içerisinde olduğu hesaba katılırsa Nissan tarafından başlatılan finansman desteğinin daha da fazla ilgi göreceğini söylemek çokta zor oluyor. 50 Bin TL’ye kadar ki finansman desteklerinde %0,89’luk faiz oranı uygulayan Nissan aynı zamanda 20 ay da vade sunuyor.

2016 Model Nissan Micra

2016 Model Nissan Micra

Nissan’ın tek kampanyası finansman desteği de değil üstelik. Bunun yanı sıra Qashqai, X-Trail ve Juke modellerinde 2.500 TL’lik yakıt hediye eden Nissan’ın bir diğer popüler modeli olan Micra için ise 1.500 TL’lik yakıt hediye sunuluyor. Böylelikle çok fazla dikkat çekmiyor gibi görünse de aslında önemli bir indirimden yararlanmış oluyorsunuz.

2016 Model Nissan Juke

2016 Model Nissan Juke

Nissan’ın Micra için başlattığı kampanya sadece yakıt hediyesiyle de kalmayıp finansman desteğini de kapsıyor. Bu bağlamda 20 Bin TL’ye kadar ki finansman desteklerinde %0,89’luk faiz oranı üzerinden 20 ay vadeli olarak kredinizi çekebiliyorsunuz.

2016 Model Nissan X-Trail

2016 Model Nissan X-Trail

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git