2016 Nissan Temmuz Ayı Kampanyası

Otomobil sektörünün güçlü isimlerinden birisi olan Nissan, temmuz ayı içerisinde de birbirinden cazip fırsatlarla karşımıza çıkıyor. Yeni bir otomobil sahibi olmayı düşünenlerin yüzünü güldürecek olan kampanya dahilinde fırsatlardan yararlanabilmek adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

2016 Model Nissan Micra

2016 Model Nissan Micra

Nissan tarafından başlatılan kampanya da Nissan’ın yeni aracı olan ve aileler tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlanan 2016 model Nissan Pulsar için 30 Bin TL’ye kadar finansman desteği sunuluyor. Bu destek için 20 ay vade sunan Nissan faiz oranını da %0 yaptığı için gerçekten de büyük bir kolaylık sağlandığını söyleyebiliriz.

2016 Model Nissan Juke

2016 Model Nissan Juke

Nissan’ın popüler araçları arasında olan X-Trail ve Qashqai için başlatılan kampanya da ise 50 Bin TL’ye kadar finansman desteği sunuluyor. 20 aylık bir vade ile geri ödeyeceğiniz finansman desteğinin faiz oranı ise %0,99 olarak belirlenmiş durumda. Nissan’ın Juke ve Micra modellerinde ise gene %0,99’luk faiz üzerinden 20 Bin TL’lik 20 ay vadeli finansman desteğinden yararlanabilirsiniz.

2016 Model Nissan Qashqai

2016 Model Nissan Qashqai

Nissan, finansman desteğinden yararlanmayıp peşin ödeme ile araç sahibi olmak isteyenlere de güzel bir indirim sunuyor. 2016 model Nissan X-Trail, Qashqai, Juke ve Micra araçlarda otomatik vitesli versiyonlar için geçerli 9 bin TL’ye kadar indirim sunuluyor olması sizler açısından büyük bir avantaj diyebiliriz.

2016 Model Nissan X-Trail

2016 Model Nissan X-Trail

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Sigortası başlıklı makalemizde Akbank Kasko, En İyi Taşıt Kaskosu ve En İyi Taşıt Sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git