2016 Opel Astra Nisan Ayı Kampanyası

Son dönemin en popüler otomobil üreticisi diyebileceğimiz Opel, 2016 model Astra sayesinde resmen şahlanmış durumda. Büyük ilgi gören araç sayesinde satışlarını bir hayli yukarı çeken Opel, yükseliş trendini devam ettirebilmek adına kampanyalarına da devam ediyor.

2016 Model Opel Astra

2016 Model Opel Astra

Opel’in nisan ayı boyunca devam edecek olan kampanyasında 2016 model Opel Astra aracını test edenlere güzel bir sürprizi olacak. Eğer ki Opel Showroom’larına giderek 2016 model Opel Astra’nın test sürüşüne katılırsanız, nisan ayı sonunda yapılacak olan özel çekiliş ile test ettiğiniz araç sizin olabilir. Bir kişiye araç hediye edecek olan Opel, böylece Astra modeline olan ilgiyi de arttırmayı planlıyor.

2016 Opel Astra İç Tasarım

2016 Opel Astra İç Tasarım

Tasarımında yapılan değişikliklerin arından son derece etkileyici bir araç halini alan 2016 Opel Astra, sportif çizgileri ön plana çıkartıldığı için birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra performans olarak da başarılı işlere imza atan 2016 Astra’nın test sürüşlerine katılmakta fayda var.

2016 Opel Astra Renk Seçenekleri

2016 Opel Astra Renk Seçenekleri

Aracın güncel satış rakamlarına göz gezdirecek olursak şayet, 74 Bin TL’den başlayan bir etikete sahip olan araç, tercih edeceğiniz motor hacmi, donanım paketi gibi detaylarla 94 Bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Kendi sınıfının en güçlü isimlerinden birisi olan 2016 Opel Astra’ya ücretsiz sahip olmak için se en yakın showroom’a gidip test sürüşüne katılmanız gerekiyor.

C Segmenti Opel Astra

C Segmenti Opel Astra

Bir önceki yazımız olan 2018 Peugeot Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Peugeot, 2015 Peugeot Fiyatları ve 2016 Peugeot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git