2016 Opel Şubat Ayı Kampanyası

Geçtiğimiz seneyi fena sayılmayacak bir satış rakamına ulaşarak kapatan Opel, yeni yılda da satış trendini yukarıya çekmek istiyor. Bu bağlamda Şubat 2016 içerisinde geçerli olan bir kampanya başlatan marka, yeni bir Opel sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

2016 Yeni Kasa Opel Corsa Kampanyası

2016 Yeni Kasa Opel Corsa Kampanyası

Opel’in başlattığı kampanyada markanın kendi finansman destek sistemi olan Opel Finans Sistemi’nden yararlanma imkanınız var. Bu sistem sayesinde vadesi 12 aydan başlayarak 48 aya kadar değişen kredi seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik bu kredilerin faiz oranı da %1,27 olarak belirlenmiş durumda.

2016 Opel Mokka Fırsatları

2016 Opel Mokka Fırsatları

Opel’in bir diğer kampanyası ise markanın en gözde modeli olan İnsingia’yı kapsıyor. D segmentinin güçlü isimlerinden birisi olan İnsignia sahibi olmak isterseniz Opel ve Garanti Bankası’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği kampanyadan yararlanabilir ve bu sayede cazip imkanlarla yeni bir 2016 model Opel İnsignia sahibi olabilirsiniz.

Yeni Astra Fırsatları

Yeni Astra Fırsatları

Kampanyanın en önemli detayı size sunduğu taksit erteleme avantajı. Yani, şubat ayı içerisinde 2016 Opel İnsignia alırsanız ödemeleriniz Şubat 2017’de başlıyor. 1 senelik taksit erteleme avantajı ise şu an için üstünüzdeki maddi yükü hafifletmek anlamına gelecek. Vade seçeneklerinin de geniş tutulduğu kampanya sayesinde herkesin kendi bütçesine göre bir vade seçip, ilk taksitini de 1 sene sonra ödemesi mümkün oluyor.

2016 Opel İnsignia Kampanya

2016 Opel İnsignia Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2018 Peugeot Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Peugeot, 2015 Peugeot Fiyatları ve 2016 Peugeot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git