2016 Renault Megane 4 İncelemesi

Renault’nun en fazla tercih edilen otomobili kuşkusuz Megane serisi. Megane serisini sürekli olarak güncelleyen ve günümüz şartlarına uyarlana Renault, Megane 4 ile de son derece başarılı bir iş çıkartmış gibi görünüyor.

2016 Model Renault Megane

2016 Model Renault Megane

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan araç şuan için fuarın en fazla ilgi çeken otomobillerden birisi konumunda. Etkileyici bir tasarıma sahip olan araç özellikle ön panelde değişikliklerle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Gündüz LED’leri sayesinde çok daha sert bir bakış elde eden araç yeni ızgarasıyla da görenlerin takdirini kazanmayı başardı. Talisman modelinden yola çıkılarak tasarlanan ızgaralar gerçekten de araca farklı bir hava katmış durumda.

2016 Renault Megane 4 İç Tasarım

2016 Renault Megane 4 İç Tasarım

İç hacim olarak da önceki modellere nazaran çok daha geniş ve ferah görünen Megane 4, bu sayede geniş aileler içinde güzel bir tercih olacağa benziyor. Bunun yanı sıra arka tarafta da LED stop lambaların kullanıldığını belirtelim. Arka kısımda başka önemli bir değişiklik gözlere çarpmıyor. Yani önceki versiyonların arka kısmı Megane 4’te kendine yer bulmuş diyebiliriz.

C Segmenti Renault Megane 4

C Segmenti Renault Megane 4

Otomobilin kaputunu kaldırdığınızda ise karşınıza 6 farklı motor seçeneği çıkıyor. Bu motorlardan 3 tanesi dizel, 3 tanesi de benzinli olarak piyasaya sürülecek. Dizel kategorisine baktığımızda karşımıza 90 beygirlik, 110 beygirlik ve 130 beygirlik motorlar çıkıyor. Benzinliler tarafında ise 100, 130 ve 205 beygirlik motorlar söz konusu. Özellikle 205 beygirlik motor performansa düşkün olanların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Renault Megane 4 Renk Seçenekleri

Renault Megane 4 Renk Seçenekleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git