2016 Seat Ocak Kampanyası

Geçen senenin kazanan markalarından birisi olan Seat, satış rakamlarıyla gayet başarılı bir yıl geçirdiğini herkese ispat ediyor. Hal böyle olunca da bu senenin ilk ayında aynı ivmeyi devam ettirmek isteyen Seat, yeni yıla yeni bir kampanyayla adım atıyor.

2016 Seat Leon Renk Seçenekleri

2016 Seat Leon Renk Seçenekleri

Otomobil Distribütörleri Derneği’nin aralık ve ocak aylarını kapsayan araştırmasında Seat Leon en çok satılan üç otomobilden birisi konumunda. Çok fazla ilgi gören modelin Style donanım paketine özel olarak bir kampanya başlatılmış durumda. Söz konusu modelde 1.2 litreli TSI motor yer alıyor ve size 110 beygirlik bir güç sunuyor. Bu model şuan için indirimli olarak 57 Bin TL’den satılırken bunun üzerine de 3 Bin TL’lik indirim daha uygulanıyor.

2016 Seat İbiza Kampanyası

2016 Seat İbiza Kampanyası

2016 model Seat Leon’un bir başka versiyonu olan 1.6 litrelik TDI motorlu araç için ise ayrıca bir kampanya hazırlanmış durumda. 79 Bin TL’lik satış fiyatına sahip olan araç için 7 Bin TL’ye varan indirimler başlatan Seat, bu sayede araca olan ilgiyi daha da arttıracak gibi görünüyor.

2016 Model Seat Leon

2016 Model Seat Leon

Seat’ın diğer modeller için ise cazip finansman destekleri ve indirimleri  de bulunuyor. Söz konusu indirimler ve finansman destekleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin, yetkili Seat bayilerine uğramaları yeterli olacaktır. Kampanyalar 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek.

2016 Seat Leon Finansman Desteği

2016 Seat Leon Finansman Desteği

Bir önceki yazımız olan Seat'tan İndirim Kampanyası başlıklı makalemizde Seat, Seat İndirim ve Seat Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git