2016 Skoda Şubat Ayı Kampanyası

Bu seneye hızlı giriş yapan markalardan birisi olana Skoda ön plana çıkmayı başardı. Geçtiğimiz ayı gayet iyi bir satış rakamıyla kapatan marka, şubatta da aynı trendi devam ettirebilmek adına son derece cazip fırsatlarla karşımıza çıkıyor.

2016 Skoda Rapid Fırsatları

2016 Skoda Rapid Fırsatları

Skoda’nın geçtiğimiz sene en fazla satılan modellerinden birisi olan 2016 Skoda Octavia için 3 Bin TL tutarında bir indirim başlatılmış olup, bu sayede daha uygun fiyatlarla araç sahibi olunabiliyor. Skoda’daki tek indirim Octavia modeliyle de kısıtlı değil. Markanın diğer modelleri olan Yeni Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Yeti ve Yeni Superb için de 2 Bin TL’lik bir indirim söz konusu.

2016 Model Skoda Yeti Modeli

2016 Model Skoda Yeti Modeli

İndirimlerin yanı sıra finansman desteklerini de devreye soka Skoda bu sayede nakit sıkışıklığı çekenlerin de rahatlamasını sağlayacak.Skoda’nın başlattığı finansman desteği çerçevesinde 15 Bin TL tutarındaki krediyi 12 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu finansman desteği için %0 faiz oranının belirlenmiş olması da sizler adına büyük avantaj.

2016 Model Skoda Superb Fırsatı

2016 Model Skoda Superb Fırsatı

Skoda’nın finansman desteklerinden bir diğer olan 30 Bin TL’lik kredi için 24 ay vade ve %0,92’lik faiz oranı makul seviyeden finansman desteği anlamına geliyor. Daha yüksek meblağlarda finansman desteği ihtiyacı bulunanlara ise 50 Bin TL’lik kredi için%1,13’luk faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli olarak destekle bulunuyor. Şubat ayının sonuna kadar devam edecek olan bu kampanya için daha detaylı bilgiyi yetkili Skoda bayilerinden alabilirsiniz.

2016 Model Skoda Octavia Modeli

2016 Model Skoda Octavia Modeli

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git