2016 Volkswagen Polo Sedan İncelemesi

Yenilenen Volkswagen Polo Sedan

Yenilenen Volkswagen Polo Sedan

    

Otomobil piyasasının tartışmasız en başarılı üreticilerinden birisi olan Volkswagen, Polo Sedan modelini makyajladı. Görüntüsü önemli oranda değiştirilen araç bu sayede çok daha başarılı bir hale getirilmiş durumda diyebiliriz.

2016 Model Yenilenen Volkswagen Polo Sedan

2016 Model Yenilenen Volkswagen Polo Sedan

Volkswagen’in ülkemizde bir dönem satışa çıkarttığı fakat daha sonra piyasadan geri çekilen aracı Polo Sedan, tekrardan satışa çıkıyor. Araç üzerinden yapılan makyajlama operasyonuyla birlikte çok daha çarpıcı bir görünüm elde edilmiş durumda. Son dönemde araç trendlerine bakıldığında daha çok atletik görünümdeki modellerin tercih edildiğini düşünürsek eğer Volkswagen bu makyajlama işlemiyle çok  başarılı bir işin altına imza atmış.

2016 Volkswagen Polo Sedan İç Tasarım

2016 Volkswagen Polo Sedan İç Tasarım

Aracın çamurluklarında, tamponunda, ızgara ve jantlarında yapılan değişiklikler otomobilin görüntüsünü bir hayli değiştirmeyi başarmış. Bu noktada daha fazla keskin hatlar kullanılmış ve böylelikle aracın bakışlarına biraz daha sert bir mizaç eklenmiş. Bu noktada  LED gündür farlarının da ilave edilmesinin büyük payı olduğunu söylemek gerekiyor.  Bunun yanı sıra iç dekorasyon konusunda da önemli değişiklikler göze çarpıyor. Özellikle orta panelde yapılan değişimi beğeneceğinizi düşünüyoruz.  Kaputun altına baktığımızda ise bizleri 1.6 litrelik bir motor karşılıyor. Bu motor 2 farklı versiyona sahip. İlki 85, ikincisi ise 105 beygirlik güç üretebilen benzinli motor ihtiyacınıza göre bir seçim yapma imkanı sunuyor. Son olarak araçta 5 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzıman seçeneği bulunuyor.

Makyajlanan Volkswagen Polo Sedan

Makyajlanan Volkswagen Polo Sedan

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git