2016 Volkswagen Tiguan R-Line İncelemesi

Volkswagen’in geçtiğimiz sene yaşadığı emisyon skandalından sonra satışlarında düşüşler yaşanmış, birçok model eski popülerliğinin uzağında kalmıştı. Her ne kadar son derece olumsuz şeyler yaşanmış olsa da Volkswagen’in Tiguan modeli popülerliğini korumayı başaran nadir modellerinden birisi konumunda.

2016 Volkswagen Tiguan R-Line Renk Seçenekleri

2016 Volkswagen Tiguan R-Line Renk Seçenekleri

2016 model Volkswagen Tiguan Trendline,Comfortline ve Highline donanım paketleriyle sunulmuş durumda. Eğer ki saydığımız donanımlar sizler için yeterli değilse, daha fazlasını isteyenler için R-Line donanım paketini önerebiliriz. En lüks paket olarak karşımıza çıkan R-Line, 19 inçlik alaşım jantlarla karşımıza çıkacak.

2016 Volkswagen Tiguan R-Line İç Tasarım

2016 Volkswagen Tiguan R-Line İç Tasarım

Tiguan R-Line, diğer donanım paketlerinden farklı olarak detayları bünyesinde barındırıyor. Tamponlar, arka difüzörü ve spoyleri ile görsel açıdan daha dikkat çekici bir forma büründürülen R-Line paketi SUV segmentinde farklı bir havaya sahip diyebiliriz. Bunun yanı sıra iç tasarımda da deri detaylarla ön plana çıkan araçta, özel aksesuarlar, mikrofiber koltuk döşemeleri ve deri direksiyon simidi sayesinde gerçekten de lüsk bir görüntüye sahip.

SUV Segmenti Volkswagen Tiguan R-Line

SUV Segmenti Volkswagen Tiguan R-Line

Aracın kaputunu açtığınızda ise 4 adet dizel, 4 adette benzinli motor karşınıza çıkıyor. Benzinli motorlar cephesinde 1.4 litrelik motorun 125 beygir ve 150 beygirlik iki farklı versiyonu bulunuyor. 1.6 litrelik motorda ise 180 ve 220 beygirlik seçenekleriniz mevcut. Dizel tarafından bakıldığında ise 1.6 litrelik 115 beygir gücündeki motor ilk seçeneğiniz. Daha güçlü bir dizel motor isterseniz de 2.0 litrelik 150, 190 ve 240 beygirlik ünitelerden birisini seçebilirsiniz.

2016 Model Volkswagen Tiguan R-Line

2016 Model Volkswagen Tiguan R-Line

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git