2017 Ford Mondeo Tanıtımı

MONDEO 2017

Ford’un üst segment araçlarından olan Mondeo 2017 yılına girerken farklı bir görünüme geçiş yaptı. Birçok firma 2017 yılına yeni modelleri ile girerken Ford ise geri kalmadı ve Mondeo modelinde yeniliklere gitti. 2017 Ford Mondeo tanıtım yazısını yazarken aracın tasarımları ile değişikliklerinden bahsedeceğiz. Ford Mondeo model aracı ile her zaman zirvedeki yerini korudu bunun yanı sıra fiyatı ile de etkinliğini sürdürdü. Fiyatının bu segment araçlara göre normal olmasını takdir edersiniz. Lüks sınıf araçlar arasında fiyat olarak da iyi diyebiliriz. 2017 Ford Mondeo tanıtımını sizler için kaleme alıyoruz.

2016 Model Ford Mondeo

2017 Model Ford Mondeo

Ford Mondeo Dış Tasarım

İlk olarak araca baktığımız zaman ön farların ince yapısı aracı çok çekici göstermiş bunun yanı sıra son dönem çıkan araçlardan farklı bir yapıya sahip olması sizi özel hissettirecektir. Aracın renkleri ile jantları arasındaki uyumu güzel yakalayan firma bu model aracında biraz daha kasa olarak büyük ve iri bir görünümü tercih etmiş. Yan tarafında eklediği çizgi detayları aracı sert göstermiş bu sertliğin araca bir karizma kazandırdığını söylememiz mümkün. Arka stop lambalarında da ön kısımda olduğu gibi ince bir görünüm tercih etmiş olan firma bu görünüme ek olarak farların bir çizgi halinde birleşmesini sağlayarak yine bir fark ortaya koymuş. Yan kapılardaki camların etrafına metal çubuk ile dönülmesi araca ayrı bir hava katmış.

ford-mondeo-2017-yeni

Ford Mondeo İç Tasarım

İçine bindiğimiz zaman tek krem renginin olmasından bir süre sonra sıkılabilirsiniz çok sade ve basit bir görünümü bulunmakta bunun yanı sıra ön konsolun üzerindeki tuşlar sanki oyuncakmış edası veriyor. Bunların yanında araç içerisindeki LED düzeneği araca güzel bir görüntü sağlıyor tek renk sıkıcılığını birden ortadan kaldırıyor. Direksiyon için sade bir görünüm seçen firma vites olarak tuşlu sistem koyarak farklı bir akıma geçirmeyi göğüslemiş gibi duruyor. Konsol kısmındaki tuşlar haricinde çizgilerin uyumu ve tasarım olarak seçilen renklerin uyumu araç içerisini hareketlendirmiş. Araç içerisinde dijital kokpit kullanan firma zaten bu segment deki aracına koymasaydı olmazdı. Konsol üzerindeki multimedya ekran için biraz basit kalmış diyebiliriz fakat ibrelerin dijital olması ve yol asistanın ibrelerin yanında güzel bir yere oturtulması ile bu basitlik görmezden gelinebilecek bir detaydır.

Ford Mondeo 2.0 Dizel İç Tasarım

Ford Mondeo 2.0 Dizel İç Tasarım

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git