2017 Honda CR-V Tanıtım

2017-Honda-CR-V-

 Honda’nın Suv segmentindeki araçlar arasında yer alan Honda CR-V 2017 yılına yeni bir görünümde girmeye hazırlanıyor. Birçok tanıtımcı Honda CR-V’nin yeni kasası için bir önceki kasasının makyajlı hali olduğunu söylüyor. Makyajlı hal ne demek bilmeyenler için araç genelini değiştirmeden sadece ufak oynamalar ile ortaya çıkmış yeni modellere denir. 2017 Honda CR-V tanıtımında bize göre makyajlı olmasından çok ufak değişiklikler araca yeni bir görünüm kazandırılmış. Bu segment araçlara göre Honda CR-V’in fiyat olarak donanımına göre uygun bir yeri vardır. Honda’nın uzun süren deneyimlerinden böyle bir aracın çıkması zaten muhtemel bir şeydir. 2017 Honda CR-V tanıtım yazısını sizler için kaleme alıyoruz yazının devamında iç kısım ve dış kısımdaki detaylara değineceğiz.

2017-honda-C-RV

Honda CR-V Dış Tasarım

Aracın ilk gözümüze çarpan detayı alt kısımdaki tampon çıkıntısının ileri alınması oldu bunun yanında farlar tamponun gerisinde kalarak araca çeneli bir görünüm vermiş. Bir önceki modelindeki farlar ile 2017 yılındaki modelinin farları arasında sadece ufak boyut farkları bulunmakta bu fark ise 2017 model araç üzerindeki far incelip uzamış buda araca daha hoş bir görünüm kazandırmış. Araçların genelinde yanlardaki çizgiler farlardan başlayarak uzanırken bu araç için tampon çıkıntısından çıkmış buda araca binenlerin farklı olacağını ortaya koymuş. Araç bagaj hacmini geniş tutmak maksatlı araç biraz uzatılmış buda aracı biraz orantısız göstermiş fakat araç üzerindeki jantların uyumlu bir yapısının bulunması bu orantısızlığı gölgelemiş. Bunların yanı sıra araç SUV segmenti araçlardan farklı bir görünüm ile 2017 yılında kendinden sıkça söz ettirecek.

2017 honda cr-v

Honda CR-V İç Tasarım

Honda araçların çoğunda iç konsolun diğer modellere göre her zaman farklı bir yol izlemiştir. Bu araç içinde dijital cocpiti unutmamış olan firma bu donanımı kendine göre uyarlamayı da ihmal etmemiş. Yeni çıkan birçok araca göre bu fark bizce güzel olmuş hem fonksiyon hem de görünüm açısından güzel bir dizayn yapılmış. Araç içerisinde son dönemlerin vazgeçilmezi olan multimedya ekranda bu araç içerisinde kullanılmış fakat ekranın konsol ile birleştirilmesi çok profesyonelce olmuş. Direksiyon simidinin üzerindeki fonksiyonların çok olması sizin için büyük bir artı hem yolculuk sırasında kolay kullanım sağlar hem de yoldan gözünüzü ayırmadan birçok özelliği kullanmanıza faydası olacaktır.

2017-Honda-CR-V-iÇ TASARIM

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git