2017 Hyundai Elantra Özellikleri Açıklandı

Hyundai’nin her geçen gün daha da popüler hale gelen modeli Hyundai Elantra, 2017 model versiyonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017 modelinin özellikleri yavaştan belli olan Hyundai Elantra, son derece iddialı görünüyor.

C Segmenti Hyundai Elantra

C Segmenti Hyundai Elantra

2017 model Hyundai Elantra köpekbalıklarını andıran bir arka tasarıma sahip. Özellikle artık klasikleşen mavi renk ile birlikte sözünü ettiğimiz benzerlik iyice artıyor. Ayrıca aracın üst tarafında köpekbalıklarının yüzgecine benzer bir kanadın yer aldığını da unutmamakta fayda var.

2017 Hyundai Elantra Renk Seçenekleri

2017 Hyundai Elantra Renk Seçenekleri

Araçta en fazla dikkat çeken kısım ise ön taraf diyebiliriz. Ön tarafta kullanılan ızgaralar araca çok daha güçlü bir görüntü kazandırmış durumda. Geniş hava kanalları sayesinde kaslı bir görüntü elde eden araç aynı zamanda LED gündüz farları sayesinde de daha hoş bir görüntüye sahip diyebiliriz.

2017 Model Hyundai Elantra

2017 Model Hyundai Elantra

Aracın kaputunu kaldırdığınızda ise karşınıza ilk olarak 1.4 litrelik 128 beygir güç üretebilen bir motor çıkıyor. Sözünü ettiğimiz motor 7 ileri şanzıman ile kombinlenmiş durumda. Motor konusunda diğer seçeneğiniz ise 6 ileri otomatik ya da manuel şanzıman ile kombinlenebilecek olan 2.0 litrelik 147 beygir güç üretebilen motor olacak.

2017 Hyundai Elantra Motor Seçenekleri

2017 Hyundai Elantra Motor Seçenekleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git