2017 Kia Rio Tanıtımı

KIA Rio Hatchback Comfort 

Kia fiyat olarak uygun donanım olarak üst düzey aracı yeni görünümü ile 2017’ye giriyor. Kia Rio model aracını genellikle fiyatının uygun olması ve fiyatına göre donanımının iyi bir düzeyde olması da bu aracı almak isteyenler için fırsat. Kia Rio almak isteyenler uygun fiyata kaliteyi alacak diyebiliriz. 2017 Kia Rio tanıtımını yapmamızın nedeni araç alırken dikkat edeceğiniz hususları size anlatmak. Bu işi yaparak aracı almadan önce araç ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Rio tanıtım zamanı geçtiğimiz günlerde yapıldı bunun ile birlikte firma birçok modelinde yeni kasasını da tanıtmayı ihmal etmedi. Uygun yakıt tüketimi ve fiyatlarının kalitesine göre düşük olmasıyla birçok kişinin ilgisini çekti. 2017 Kia Rio tanıtımını sizler için kaleme alırken ilk olarak dış tasarımından bahsedip sonrasında iç tasarıma değineceğiz ve yazımızı orada sonlandıracağız.

Rio KIA Aralık Ayı Kampanyası

Rio KIA Aralık Ayı Kampanyası

Kia Rio Dış Tasarım

Rakiplerinin görünümüne oranla iyi bir kasa yapısına sahip olan aracın ön tarafındaki çizgiler araca sert bir görünüm kazandırmış. Ön farlarda son dönemin trend far yapısına benzetilmesi kendi segmentin deki araçlarla benzer olmuş, farların arkaya doğru uzaması bir farklılık olmuş diyebilir. Bunun yanı sıra arka stop lambaları segmentin deki araçlarla neredeyse aynı olmuş diyebiliriz.  Yeni kasa tipinde çizgileri belli etmeye özen göstermiş firma bu hareketi ile araca çok sert ve havalı bir görünüm kazandırmış. Ön farların içerisinde bulunan LED’ler lambaların etrafını saran bir görünüm verilerek yerleşimi yapılmış.

Kia Rio İç Tasarım

Donanım açısından baktığımızda araç içerisinde fiyatının çok üstünde bir donanım paketi kullanılmış. Ön konsoluna baktığımızda çok hareketli bir görünüm görüyoruz buda bu segment deki araç için olağan bir şey. Son dönem araçlarda zaten olmazsa olmaz olan multimedya ekran bu araç içerisinde bulunmakta ve iç dizaynda yerleşimi çok iyi yapılmış. Dijital cocpit bu araçlar için fazla bir özellik olacağı için tercih edilmemiş zaten dijital ekran kullanıldığı zaman fiyatta bir değişiklik olacağını tahmin edebiliyoruz. Klima ayarlama kısımları ve Direksiyon simidinin üzerindeki fonksiyonlar artırılmış buda yolculuk sırasında daha konforlu ve daha rahat yolculuk yapmanıza imkân sağlıyor. Koltuk döşemelerinin rengi standart araçlar ile aynı tercih edilmiş.

2015 Kia Rio Hatcback İç Tasarım

2017 Kia Rio Hatcback İç Tasarım

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git