2017 Audi A4 İncelemesi

2017 model A4 öncelik olarak tercihini bir üst seviyedi ki dış görünüşüyle ortaya çıkardı. 2017 Model A4’ün her dış alanı dikkatle incelerek yeniden tasarlandı. Yan aynaların ince ve yüksek bir aerodinamik sağlayan estetik tasarım kısımları oldukça göz dolduruyor.

2017 Model Audi A4 Özellikleri

Yeni A4 ledlerinin hassas ışık çıkışı, yüksek enerji verimliliği sağlamasına rağmen aynı zaman da yorgunluğu azaltır, doğal gündüz ışığa çok yakın bir ışık rengi ile isteğe bağlı tam LED farlar bulunuyor.

2017 A4 Led Far

2017 A4 Led Far

Tüm yeni A4 2.0 TFSI motoru en son nesil ile donatılmıştır. FSI doğrudan benzin enjeksiyonu ve turboşarj: ileri, güçlü ve verimli bu motor, Audi gücünü ortaya koyar A4 modelinde ilk kez, 2.0 TFSI için yeni geliştirilen motor konsepti mevcut olacak ve önden çekişli ile eşleştirilmiş. Bu performans sınırlamadan verimliliğini maksimize etmek için benzersiz bir valf zamanlama sırasını kullanır ve bu işlemde iki motora sahip inanılmaz bir etki yaratır.

S Tronik

Yeni 7 vitesli S tronic çift kavramalı şanzıman otomatik avantajları ile manuel şanzımanın sportif özelliklerini birleştirir. Vites kolu en az 0,2 saniye içinde meydana gelen, orada ki güç akışında herhangi bir kesinti düşük yakıt tüketimine neden olur ve yüksek verimlilik sağlar.

Quattro

Sektörün önde gelen quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, dinamik kullanım ve üstün güvenlik mükemmel bir denge oluşturur. Koşullar değiştiğinde, sistem her türlü hava ve tüm yol koşullarında maksimum çekiş sağlamak amacıyla çeşitli tekerleklere güç aktarır.

Opsiyonel Sürücü Destek Sistemleri

Trafik Sıkışıklığı Assist (isteğe bağlı)

0 ve 60 km / h, Trafik Sıkışıklığı Assist arasındaki sürücü sıkışık trafikte güvenle gezebilmesi adına yardımcı olmak için hızlanma, frenleme ve direksiyon ile rehberlik sağlayarak, 60 km / s’nin üzerindeki hızlarda, dur-go ile Adaptive Cruise Control öndeki araçla belirli bir mesafeyi koruma işlemi için yardımcı olur

Ön Sensör (isteğe bağlı)

85 Km saat hızlarda, Öncesi Sense Şehir 100 metreye kadar bir dizi ile bir cam monte ön kamerayı kullanarak diğer araçlar ve yayalar için yolu tarar.

Aktif Lane Assist (isteğe bağlı)

Aktif Lane Assist seçildiğinde direksiyon konforunu artırmak ve yanlışlıkla şeritten çıkma tehlikesini azaltarak, şerit çizgileri içinde aracın kalmasına yardımcı olur.

Yan Assist (isteğe bağlı)

Yardımcı yan LED ışıkları aracılığı uyarıları ile kör noktalar ve hızla yaklaşan araçları izlemeye yardımcı olur.

Trafik İşaretleri Tanıma (isteğe bağlı)

Bu sistem hız sınırlarını ve diğer yol işaretleri algılar ve Audi sanal kokpit veya sürücü bilgilendirme sistemi üzerinden sürücüyü uyarır.

Head Up Display (isteğe bağlı)

Opsiyonel Head-up ekranı ile yoldan uzağa bakmaya gerek yoktur. Ön cama şeffaf ekran verilerek sürücünün uzağa bakmasına gerek kalmaz.

Arka Çapraz Trafik Uyarısı (isteğe bağlı)

Görsel, işitsel ve fren sarsıntı ipuçları ile yaklaşan araçları gösteren bir dik park alanı dışına geri giderken sürücüyü uyarır.

Çıkış Uyarı (isteğe bağlı)

Çıkış uyarısı diğer araçlar ya da bisikletçiler araç kapıları açılır olarak arkasından yaklaşıyor ise sürücüyü uyarmak için görsel ve akustik uyarı kullanır.

En Görüş Kamerası (Yrd Park) (isteğe bağlı)

Progressiv ve Technik döşeme paketi ile birlikte, üst-görüş kamerası park ve dar manevralar ile yardımcı olmak için aracın 360 derecelik bir görünüm sağlar.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Seat Ateca Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2016 Seat Ateca, 2016 Seat Ateca İnceleme ve 2017 Seat Ateca hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git