2017 Nissan Micra Fiyat Listesi

2016 Nissan Micra

2017 Nissan Micra

 

Nissan en uygun fiyatlı aracı olan Micra yeni döneme fiyat değişikliği ile giriyor. 2017 Nissan Micra fiyat listesindeki değişiklikler yeni yıldaki fiyat farkları ve kurların devamlı olarak değişmesi ile olmaktadır. Uygun fiyatının yanı sıra yakıt cimrisi olan Nissan Micra sahiplerinin cepleri için az yakıyor. Nissan son dönemlerdeki yapmış olduğu satışları ile göz önünde bunun yanında kalitesi ve deneyimin birleşmesi ile oluşturduğu araçların kalitesi de ortada. Nissan Micra model aracında tercih etmiş olduğu kasa tasarımı ise bize göre çok tatlı durmuş. Eski dönemin araçlarını andıran Micra bununla sizi geçmişe götürecek. 2017 Nissan Micra fiyat listesini sizin için kaleme alırken bunun yanında araç ile ilgili tanıtım yazısına da yer vereceğiz.

2016 Model Nissan Micra

2017 Model Nissan Micra

Nissan Micra Tanıtım

Nissan Micra yakıt tüketimi olarak değerleri 5.3 L / 100 KM ile şehir içerisinde uygun bir yakıt tüketimi olduğunu söyleyebilir. Şehirler arası yakıt tüketimi ise 3.7 L / 100 KM olarak belirlenmiştir. Bu yakıt tüketimi değerleri aracı yakıtına bakarak alanlar için çok iyi değerler diyebiliriz. Dış tasarım olarak son çıkarmış olduğu kasa tipinde geçmiş ile modern çizgilerin birleşmesi bulunmaktadır. Ön kısmın tasarımı bu tip araçlar arasında farklı olmuş diyebiliriz bunların yanı sıra farklı çizgi ve tasarımı ile size kendini belli edecektir. Aracın kendi segmentindeki araçlardan farklı üretildiği çok belli oluyor buda size arkadaşlarınız arasında fark katacaktır. Standart tasarımdan uzak olan araç iç kısmında da bunu koruyor. İlk bindiğimizde klima kontrol düğmelerinin yerleşiminin farklı olması dikkatimizi çekiyor. Peşine kapı açmak için elinizi attığınızda kulpların yuvarlak olduğunu görüyorsunuz buda aracın iç kısmında bile bir şirinlik olduğununu gösteriyor. Bu fiyattaki araçların çok üzerinde bir donanım kapasitesine sahip olan araç bu yönden de tercih edilebilecek bir araçtır. Güvenlik açısından kendini ispatlamış olan aracın güvenlik kısmındaki donanımları da fiyatına göre çok iyi. Bu model ve fiyattaki araçlarda çok görmediğimiz donanımların birçoğu bu araç içerisinde birlikte duruyor. Bunlardan bir kaçı multimedya ekran ile çok fonksiyonlu direksiyon tabi bunlar basit şeyler olarak görünebilir fakat bu araçtan 10.000 TL fazla verip aldığınız bir çok araçta bunlar bulunmamaktadır.

2017 Nissan Micra

Nissan Micra Fiyat Listesi

1.2 BENZİN STREET DÜZ VİTES 45.815 TL
1.2 BENZİN STREET CVT (A/T) 50.580 TL
1.2 BENZİN MATCH DÜZ VİTES 49.595 TL
1.2 BENZİN MATCH CVT (A/T) 54.410 TL

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git