2017 Nissan Micra Tanıtımı

2016 Nissan Micra

2017 Nissan Micra

 

Nissan Micra model aracı ile uygun fiyatlı araç almak isteyenleri etkilemek için yeni kasası ile satışa sunuluyor. 2017 Nissan Micra tanıtımını yapmadan önce kamuflajlar ile görüntülenen aracın kamuflajlar çıkarıldıktan sonra çok farklı bir görünüm kazandığını söyleyebiliriz. kendi segmentindeki araçlara kıyasla hem donanım hem de görsel olarak iyi bir düzeyde olan aracı Nissan 2017‘de satışa sunmayı planlıyor. Nissan’ın B segmenti olarak çıkarmış olduğu aracın birçok talibini olduğunu görmemiz mümkün. Micra model araçların fiyat ve donanım olarak alıcılarını mutlu edecek düzeyde olduğunu söylememiz mümkün. 2017 Nissan Micra tanıtım yazısını sizler için kaleme alıyoruz. Bu yazıyı yazmamız da ki amacımız araç alıcılarının araç ile ilgi fikir sahibi olmasıdır.

Nissan Micra Dış Tasarım

İlk olarak araca dikkat ettiğinizde farklı bir ön far modeli görmekteyiz. Nissan Micra model aracın ön burun kısmının biraz uzun tercih edilmesi de farlarla güzel bir uyum yakalamış diyebiliriz. Burun kısmından başlayarak arka kısıma kadar uzanan çizginin sertliği gözlerden kaçmıyor. Bu çizgi araca çok havalı bir görünüm kazandırırken hareketli yapısı ile aracı tasarımsal liderliğe taşımış diyebiliriz. Arka tarafına baktığımızda stop lambalarında hareketli bir görünüm mevcut bu da araç için hoş bir görüntüye sebep vermiş. Yeni kasa yapısı ile aracın bir önceki kasaya göre daha çok beğenileceğini düşünüyoruz bunun yanında zaten uygun fiyatı ile iyi bir ilgi gören araç bu kasa yapısı ile daha çok beğenilebilir.

2017 Nissan Micra

Nissan Micra İç Tasarım

Aracın içine bindiğimiz zaman döşeme ve konsol üzerinde iki renk hakim olduğunu görüyoruz. siyah ile turuncu güzel uyumunu yakalayan firma bize göre turuncunun biraz fazla ağırlık vermiş diyebiliriz. Daha az turuncu kullanarak araç içerisindeki uyumu yakalayabilirlerdi. Nissan Micra model aracın dış tasarımı kadar iç kısımında da hareketliliğe yer verilmiş. Sade bir tasarımdan çok uzak olan araç bu sayede spor ve haylaz bir çocukmuş gibi gelebilir size. Döşemelerdeki dikiş desenleri aracı çok havalı göstermiş. Bu dikişlerin yeterli miktarda kullanılması ve abartılmaması ile araç içerisine iyi bir hava katmış. Donanım olarak aracın fiyatına göre çok iyi düzeyde olduğunu da söyleyebiliriz.

2016 Nissan Micra

2017 Nissan Micra

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git