2017 Nissan Pulsar Fiyat Listesi

SUV Segmenti Nissan Pulsar

SUV Segmenti Nissan Pulsar

 Nissan Pulsar hatchback kasa araçlar arasında yer almaktadır. Kendi segmentin deki araçların tanıtım bazında biraz altında kalmıştır. Nissan çok ön planda olmayan bu modelinden araç aldığınızda memnun kalacaksınız çünkü farklı tasarımı ile sizleri etkileyecek bir araçtır. 2017 Nissan Pulsar fiyat listesindeki değerlere bakınca da sizi rahatlatacak değerlerin olduğunu görebilirsiniz. Fiyat olarak düşük olan araç yakıt tüketimi açısından da alıcılarının cebini düşünüyor. Nissan’ın uzun yıllarda kazanmış olduğu deneyim ve tecrübelerini Pulsar’da bulmanız mümkün. Kasa yapısının sert detayları aracın görünümünde farklar oluşturmuştur bundan dolayı kendi segmentin deki araçlara oranla daha değişik bir duruşa sahiptir. 2017 Nissan Pulsar fiyat listesini kaleme alırken bunların yanında aracın tanıtımına da sizler için değineceğiz.

2016 Nissan Pulsar Renk Seçenekleri

2017 Nissan Pulsar

Nissan Pulsar Tanıtım

Nissan Pulsar ilk baktığımız zaman SUV segmenti olarak üretilmeye başlanmış sonrasında vazgeçilmiş gibi bir tipi var. Ön kaput kısmının yukarı uzanan detayı kendi segmentindeki araçlardan farklı bir görünüm kazanmasına sebep olmuştur. İç hacim olarak iyi bir noktada olan bu segment araçların genelindeki problem olan küçük iç hacim bu araç içerisinde çözülmüş gibi. Aracın dış tasarımında çok sert çizgiler tercih edilirken bunların yanı sıra çizgilerin konumlandırılması ile oluşan görünüm aracı çok şık göstermiştir. Ön farlarda bu segment araçlarda genelde daha kısa ya da ufak şekiller tercih edilirken bu araç üzerinde daha büyük duran tasarımlar tercih edilmiştir. Bunun yanında arka stop lambalarında da tasarım olarak farklı bir model hâkimdir. İç kısmındaki konsolun biraz sade görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Böyle spor araçlarda bu sadelik çok karşılaşmadığımız durum bunun yanında direksiyon üzerindeki fonksiyonların ve araç içersin deki donanımın saymakla bitmeyecek özelliği bulunmaktadır. Uzun yollarda rahat bir yolculuk imkanı sunarken bunun yanı sıra donanımları ve güvenlik açısından da alınmış olan önemler size daha konforlu yolculuk imkanı sağlıyor. İç kısmında ekran ile klima kontrol kısmının bulunduğu yeri siyah çerçeve ile çevrilmesi araç içine farklı bir hava katmış. Araç içerisinde diğer üretmiş olduğu araçlardan farklı olarak renk tercih edilmiş.

2016 Nissan Pulsar İç Tasarım

2017 Nissan Pulsar İç Tasarım

Nissan Pulsar Fiyat Listesi

DIG-T BENZİN VISIA M/T 59.900 TL
DIG-T BENZİN VISIA X-TRONIC (AT) 65.245 TL
DIG-T BENZİN TEKNA X-TRONIC (AT) 72.810 TL
DIG-T BENZİN N-TEC X-TRONIC (AT) 76.705 TL
dCi 110 DİZEL VISIA M/T 73.400 TL
dCi 110 DİZEL TEKNA M/T 78.740 TL
dCi 110 DİZEL N-TEC M/T 82.635 TL

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git