2017 Peugeot 301 Tanıtımı

Peugeot 301

 

Peugeot adlı firmanın b segmenti olarak çıkarmış olduğu 301 modelli aracı 2012 yılından bu zamana 360 bin gibi güzel bir sayıda satılmıştır. Bu satışlara ulaşan Peugeot yeni yılda daha çekici ve donanım olarak daha iyi bir araç ile müşterilerinin dikkatini çekiyor. 2017 Peugeot 301 tanıtım yazısını araç almadan önce birde bizim araç ile ilgili fikirlerimizi bilmeniz için yazıyoruz. Peugeot fiyatına göre güzel bir araç ve tasarım olarak da iyi bir model ortaya çıkarmış. Peugeot 301 yakıt tüketimindeki cimriliği ile de dillerden düşmüyor. Yakıtınız az olsun arabamda iyi bir donanım ve tasarım olsun diyorsanız 2017 Peugeot 301 sizin için geliyor. Bizde bu yazımızın devamında 2017 Peugeot 301 tanıtımını sizler fikir sahibi olun diye kaleme alıyoruz. Aracı size tanıtırken ilk olarak dış görünümden bahsedeceğiz sonrasında da iç görünümünü inceleyip bitireceğiz.

Peugeot 301 Dış Görünüm

Araca ilk baktığımızdaki kaput kısmının biraz öne uzandığını görüyoruz. Bu duruş araca ayrı bir ağırlık katmış diyebiliriz. Ön farlardaki ufak detayda gözümüzden kaçmadı birçok firmanın arka stoplarda yapmış olduğu detayı Peugeot ön farlarda yapmayı tercih etmiş. Yandaki çizgilerin sertliği ve bu sertliğin arka stop lambasıyla birleşmesinde oluşan desen araca çok hoş bir görünüm kazandırmış. Ön farların altındaki LED’lerin yerleşiminde çok güzel bir yer bulunmuş. Ön kaput üzerindeki derin çizgiler aracın havasına hava katmış. Bunların yanında kendi segmentindeki en geniş bagaj hacmi bu araçta bulunmaktadır. Peugeot 301 model aracı fiyatına oranla daha iyi bir görünümde diyebiliriz.

Peugeot 301 Ön Görünüş

Peugeot 301 İç Görünüm

Araca ilk bindiğimizde gözümüze çarpan ilk ayrıntı direksiyon simidinin tam yuvarlak olmaması buda size daha iyi manevra kabiliyeti sağlamak için firma tarafından düşünülmüş. Araç donanımlarındaki farklılıklar arasında en büyük olanı bazı modellerinde multimedya ekran bulunması diğerlerinde ise bu ekranın yerini dijital ekranlı bir CD çaların alması. İç kısmındaki havalandırmaların radyo kısmı ile uyumuysa çok iyi bulunmuş. Araç hem otomatik hem de manuel olarak iki farklı şanzıman seçeneği ile geliyor. Klima ayarlama düğmelerinin şekli ve yerleştirilmesi haricinde aracın iç kısmıda fiyatının çok üstünde.

 

400 TL Taksitle Peugeot 301

Peugeot 301 İç Tasarım

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git