2017 Renault Koleos Tanıtımı

2017 yılına girmemize kısa bir zaman kalmasına rağmen 2017 de üretime başlanacak araçların tanıtımları da yapılmakta. Bu araçlardan biriside Renault adlı firmanın üremiş olduğu Renault Koleos’dir. Firma son dönemlerde üretmiş olduğu SUV segment araçlar ile kendini daha ön planda tutmaya çalışıyor. 2017 Renault Koleos tanıtımını geçtiğimiz günlerde yapan firma son dönemlerde birçok yeni araç ile alıcılarını bekliyor. Hem uzun yıllara ulaşan deneyimi ve tecrübenin bir arada bulunduran Renault çok güzel bir SUV segment araba ile de sizleri etkilemeye geliyor. 2017 Renault Koleos tanıtımını siz değerli okurlarımız için kaleme alıyoruz.

2017 Model Renault Koleos

Renault Koleos Dış Tasarım

İlk olarak ön kısma baktığımız da farların Etrafını C harfi gibi modellen dirilmiş LED ışıklar dikkatimizi çekiyor. LED’lerin yerleşimi ise bir çizgi edası ile yapılmıştır. Aracın dış tasarımında birçok çizginin üzerinde ve ufak detay noktalarında metal çubuklar ile görselliğe hareket katılmış. Arka stop lambalarından çıkan çizgilerin Renault sembolüne kadar gelip sonra durması da araç için çok güzel bir görüntü sağlamış. Son dönemdeki moda olan far stillerinin dışında bir tarz yakalayan firma bu farklılığı ile de 2017’de kendinden sıkça söz ettirecek. SUV segmenti araçlara oranla biraz daha büyük görünen araç bu sınıf araçlar arasında lider koltuğunu zorlayabilir. Aracın dış tasarım olarak güzel bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz aracı almayı düşünenler kendilerini özel hissedecekler diyebiliriz.

Yeni Renault Koleos

Yeni Renault Koleos

Renault Koleos İç Tasarım

Araç içerisinde koltuk döşemelerinde kahverengi deri tercih edilmiş buda aracın içerisinin havasını değiştirmiş. Konsol üzerinde bulunan boyuna multimedya ekranı Tesla marka araçlarda çokça görmüş bulunmaktayız fakat Renault adlı firmada bu ekranı tercih etmiş aralarındaki ufak farklılık ise Tesla model araçlarda ekran şoför koltuğunda oturan kişiye dönük bunda ise ekran hafif eğimli ve herkesin ekranı görebileceği şekilde olması. Yeni çıkan araçların birçoğunda bulunan yol asistanını bu araçta göremedik bu bir eksiklik denemez ama olması da satılma aşamasında rakipleri ile arasındaki farklılıkları en aza düşürebilir yada onlardan bir adım önde olabilir. Ön konsol bize göre biraz sade kalmış diyebiliriz bu sadeliğe vites tarafındaki detaylar ile hareketlilik katmaya çalışılmış bu biraz yeterli olmamış gibi fakat ibrelerin ve direksiyonun modellen dirilmesi çok havalı olmuş görünümü çok iyi hem spor görünüme sahip hem de ağır bir araba gibi duruyor.

2017 Model Renault Koleos

2017 Renault Koleos İç Tasarım

2017 Renault Koleos İç Tasarım

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git