2017 Suzuki Swift Tanıtımı

2017 Suzuki Swift

Suzuki Japon üretimi araç olarak bilinir. Suzuki Swift ise bu Japon markasının B segmentindeki tatlı yüzüdür. Suzuki Swift model araç bundan önce 6 yıl boyunca kasa değişikliğine gitmemiştir bundan dolayı yeni kasa modeli hazırlamanın zamanı geldiğini söylemeliyiz. Bu kasa Suzuki Swift model aracın 4. Jenerasyonu olarak piyasaya sunulacaktır. 2017 Suzuki Swift tanıtımını internete düşen fotoğraflar üzerinden yazıyoruz. Aracı yeni kasa ile piyasaya süren firma arabayı baştan aşağı yenilemiştir. Bu kasadaki ince detaylar ve almak isteyenler için bu yazıyı kaleme alıyoruz yazının devamında 2017 Suzuki Swift tanıtımını daha detaylı olarak bulmanız mümkündür.

Suzuki Swift Dış Görünüm

Suzuki Swift model aracın ilk olarak farlarındaki uzamanın giderildiğini görüyoruz bir önceki modelinde farlar daha yayvanken bu modelde daha toplu bir görünüme kavuşmuş. Araca yan tarafından baktığımızda aracın tavan kısmının sanki arkaya doğru eğimli olduğunu görmeniz mümkün bu araca güzel bir hava katmış. Yan tarafında bulunan camların ise bu eğim ile aynı oranda küçüldüğünü görmemiz haylaz bir konuma kavuşturmuş. SUV model araçların yapısına benzeyen kasa yapısı spor tarzı ile sizi sizden almaya geliyor. Kapıların üzerindeki camların siyah şeritler ile bağlantılı olmasa araca bütünlük sağlamış. Arka kapı kollarının camların detaylarına saklanmış olması da aracın 2 kapılı model mi olduğunu düşünmemizi sağladı. Son dönemlerde kare stop lambalarının trend olmasına Suzuki Swift model araçta katılmıştır. Ufak bir detay olarak kare stop lambalarına ufak bir çıkıntı eklemiş.

2017 Suzuki Swift

Suzuki Swift İç Görünüm

Araca ilk bindiğinizde gözünüz son dönemin vazgeçilmezi olan dijital cocpit arıyor fakat firma bunu bu aracında tercih etmemiş. Araç içerisine sade bir görünüm hâkim. Araç konsol üzerinde kullandığı 2 renkten oluşan görselde hareket katma konusunda biraz yetersiz kalmış gibi iki renk tercihi belki araç piyasaya çıktığı aratabilir. Direksiyon simidinin üzerindeki kumandalar araç içerisinde bulunan özellikleri daha rahat kullanmanıza imkân sağlar. Konsol üzerinde ayrıyeten birde multimedya ekran eklemeyi ihmal etmeyen firma bunun kontrolünü de hem dokunmatik hem de direksiyon üzerindeki kumandalar aracılığı ile kullanmanıza imkân sağlıyor.

Suzuki Swift İç Görünüm

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git