2017 Toyota Avensis Fiyat Listesi

avensis 2017

Toyota’nın A sınıfı araçlarından olan Avensis fiyat listesinde birçok araçta olduğu gibi fiyat değişikliği bulunmaktadır. 2017 Toyota Avensis fiyat listesin deki değişiklikler ile karşımızda. Yakıt tüketimi ve konfor olarak tam tercih edilecek olan araç sizler için uygun fiyatı ile geliyor. Toyota Avensis aracın donanım olarak en kaliteli ve en teknolojik düzeyde olduğunu söylememiz mümkün. Toyota’nın üretmiş olduğu bu araç için hem yapımında kullanılan malzeme hem de araç içerisinde kullanılan teknoloji zamanın çok ilerisinde. Kendi dönemindeki araçların her zaman önünde olan araç 2017 yılında da bu özelliğini sürdürecek gibi duruyor. Toyota’nın Japon harikası olarak ürettiği araca ilk bindiğinizde kendinizi zaten özel hissedeceksiniz. Aracın fiyatını hak ettiğini söyleyebiliriz. Zaten A segment araçlara oranla çok yüksek fiyatları bulunmaya aracın kendisinden pahalı olan birçok aracın üzerinde bir donanımı bulunduğunu kabul etmeliyiz. Bu kaliteyi araca bindiğinizde sizde hissedeceksiniz bunun yanı sıra Toyota’nın uzun yıllarda biriktirmiş olduğu deneyimini bu araç içerisinde tadacağınızı temin ederiz. 2017 Toyota Avensis Fiyat listesini kaleme alırken sizler için araç ile ilgilide ufak bir tanıtım yazısı yazacağız.

2016 Model Toyota Avensis

2017 Model Toyota Avensis

Toyota Avensis Tanıtımı

İlk olarak aracın yakıt tüketimi ile başlayabiliriz bununla ilgili olarak yakıt tüketiminde çok iyi düzeylerde olan araç sahiplerinin cebini düşünüyor 4,2 lt/100km yakıt tüketimi değerleri ile rakiplerini bir adım geride bırakıyor. Araca ikinci olarak dış kısımlarına baktığımızda dikkatimizi çeken ilk detay ön farlardaki LED’lerin yerleşimidir farklı bir modellendirme tercih edilmiş bu tasarım ise araca hoş bir görünüm kazandırmış. Ön farların arkaya doğru uzanan yapısı ise aracın görünümüne hava katmış. Dış çizgileri ve kasanın iri yapısı aracı çok sert göstermiş olsa da bu sertlik ile prestij birleşince aracın binicileri kendini çok farklı hissedecektir. Hep iri kasalar tercih edilen Avensis için yakışan yapılıyor diyebiliriz. İç kısmına göz attığımızda donanımsal olarak kalitenin konuştuğunu söyleyebiliriz. Yeni model araçların iç kısmından çok farklı bir tasarım tercih eden firma yine farklılığını konuşturmuş. Aracın geniş iç hacmi ve konforlu koltuk yapıları ile uzun yol olsun kısa yol olsun konforlu yolculuk imkanı ile alıcılarını etkiliyor.

avensis

Toyota Avensis Fiyat Listesi

Gövde Tipi Model Tavsiye Edilen 2016 MY
Liste Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2016 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Avensis 1.6 Advance 87,105 87,105
Avensis 1.6 Premium 95,950 95,950
Avensis Dizel 1.6 D-4D Advance 106,055 106,055
Avensis Dizel 1.6 D-4D Premium 114,900 114,900
Avensis Dizel 1.6 D-4D Premium Plus 124,550 124,550

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git