2017 Volkswagen Golf 8

golf-8

2017 yılının baş kısmında görücüye çıkması planlanan Volkswagen Golf 8 aracının tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. 2017 Volkswagen Golf 8, dış tasarımında pek değişiklik göremediğimiz araç daha derin çizgileri ve daha belirli hatları ile Golf 7 nin makyaj yapılmış hali olarak görünmektedir. Volkswagen Golf’lerin kendi segmentindeki araçların en iyisi olarak adlandırmamız mümkün. Diğer markalara oranla yeni çıkan Golf 8 rakiplerini geride bırakacağa benziyor. Alıcılarını şimdiden heyecanlandıran Golf 8 yeni sezonda kendinden sıkça bahsettirecek.

2017 Volkswagen Golf 8 Dış Tasarımı

Tasarımı ile ilgili olarak yapılan sunumda diğer Golf’lere oranla bunun hatlarının ve çizgilerinin daha belirgin olmasına dikkat edildiğinden söz edildi. Golf 7 ile Golf 8 arasındaki ayrımı Golf 8’in hatları daha keskin ve üzerindeki çizgiler daha belirgin olmasından anlayabiliriz. Firma aracı daha çok Golf 7’nin Makyajlı kasası olarak göstereceği için boyutsal olarak çok farklılık olacağını düşünmüyoruz. Aracın üzerinde bulunan farlar Golf 7’ye göre daha havalı durduğunu söylememiz mümkün bunun yanında farların kaput üzerindeki çizgiler ile olan uyumu çok ayrı bir hava katmış diyebiliriz ayrıca kaputun üzerinde çizgiler aracın görünüşünü çok faklı boyutlara taşımış. Far ve stop lambalarının firmanın bir önceki araçlarına benzer olacağı gözden kaçmıyor firma bu noktada belirli bir değişikliğe gitmemiş.

2017-golf-8

2017 Volkswagen Golf 8 İç Tasarımı

2017 yılında görücüye çıkacağı düşünülen Golf 8’in dışına oranla içerisindeki değişiklikler daha fazla olmakta. Firmanın yaptığı sunumda aracın panellerinde dokunmatik sistem kullanılacağını belirttiler. Aracı tamamen dijital olarak yapmayı planlayan firma Golf 8 ile birlikte bunu yansıtacağına inanıyoruz. Golf 8’in içerisine dijital cocpit kurulacağı alınan bilgiler arasında.  Araç içerisinde kullanılan multimedya ekranın diğer Golflere oranla daha büyük ve daha çok fonksiyonlu olacağı da tahminlerimiz arasında. İç hacim olarak diğer modellerine oranla değişeceğini pek düşünmüyoruz bunun nedeni ise golf 7 ile golf 8 arasında boyut olarak pek fark bulunmaması. Ancak koltuk yerleşimini geliştirerek daha ferah bir alan ayrılmış olabilir bunun hakkında firmadan herhangi bir bilgi yok.

2018-yeni-kasa-volkswagen-golf-8

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2017 Volkswagen Golf 8 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ALI SUCU dedi ki:

    1.2 golf comfortine otomotik benzinli sıfır araba alicam bende passat 2009 tsı otomotik var takas olurmu sevgiler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git