2017 Volkswagen Scirocco Fiyat Listesi

 

2015 Volkswagen Scirocco Fırsatı

2017 Volkswagen Scirocco Fırsatı

 

Volkswagen’in spor modelleri arasında bulunan Scirocco fiyat listesini incelerseniz aracın bu sınıf araçlara göre uygun olduğunu görebilirsiniz. 2017 Volkswagen Scirocco fiyat listesine baktığımızda 98.395 TL’den başlayan fiyatları görebilirsiniz. Volkswagen Scirocco kasa tasarımı olarak çok farklı bir noktada olduğunu söylememiz mümkün. İki kapılı olan aracın iç hacim olarak bu kasa tiplerine göre geniştir. Hız ve performansın bir arada bulunduğu araç alıcılarını yakıt yönüyle de mutlu ediyor. Yakıt tüketimi konusundaki değerleri Volkswagen Scirocco tanıtım kısmında yer vereceğiz. Donanımsal olarak çok seçenek olmadığını fiyat listesini incelerken görebilirsiniz bunların yanında alacağınız her opsiyon fiyatlara ek olarak eklenecektir. 2017 Volkswagen Scirocco fiyat listesini sizler için kaleme alırken bunun yanında araç ile ilgili ufak detaylara değinerek araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

2015 Model Volkswagen Scirocco

2017 Model Volkswagen Scirocco

Volkswagen Scirocco Hakkında

Yakıt tüketimi konusunda çok uygun bir noktada olan aracın yakıt tüketim değerleri şehir içinde 6,3 lt / 100 km iken şehirler arasında 4,6 lt/ 100 km olarak ortalama bir değer verilirken aracın hızlanma süresi ise 8.4 saniyelik kısa bir dilimdedir. İki kapılı ve daha ufak bir tasarım olduğu için iç hacim bu segment araçlara göre iyidir fakat bagaj hacmi 312 lt’lik değer ile biraz ufak kalabilir. Dış tasarımını incelediğimizde far ve arka stop lambalarının tasarımı bu araç üzerine yakışmamış diyebiliriz bu far ve stop lambası tasarımı ile iki kapılı Golf gibi durmuş fakat bir önceki modelinde kullanılan far tipleri aracı uzaktan tanınmasına ve ilgi çekmesine olanak sağlıyordu. Birde önceki kasası daha yayvan dururken bu kasa tipinde daha toplu bir görünüm verilmiş. Scirocco’nun aykırı tasarımından çok bir ayrıcalık kalmamış gibi. Ön farların LED’lerinin yerleşimi aracı bir nebze kurtarırken arka stop lambaları aracı biraz yaşlı göstermiş. Aracın genç bir havası varken bu tasarımı ile artık yaşının ilerlediğini belirmiş olan firma bu kasayı biraz daha yükselterek kullanım açısından kolaylık sağlamış. Bir önceki kasasının yere yakın olmasında çok problem olabiliyordu fakat bunda öyle problemler kaldırılmış ve daha modern bir görünüm kazandırılmıştır.

2016 Volkswagen Scirocco Modelleri ve Fiyat Listesi

2017 Volkswagen Scirocco Modelleri ve Fiyat Listesi

Volkswagen Scirocco Fiyat Listesi

Scirocco 1.4 TSI BMT 125 PS Manuel Sportline 31.600,00 € 98.395,50 TL
Scirocco 1.4 TSI BMT 125 PS Manuel Sportline 31.600,00 € 101.239,50 TL
Scirocco 1.4 TSI BMT 150 PS DSG Sportline 36.100,00 € 115.504,50 TL

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git