2017 Volkwagen Kampanyası

golf-8

Volkwagen yıl sonunda yapmış olduğu kampanya yıl başında da devam ediyor. bu kampanya ile firma iyi bir satış oranı yakalamayı planlıyor. bu kampanya ile Volkwagen rakiplerini bir adım daha geride bırakmak için geliyor. 2017 Volkwagen kampanyasında yıl sonundaki kampanya haricinde bazı oranlarda değişikliklerde bulunuyor. Bu kampanyaların haricinde binek araçlarında %5’lik indirimi ekleyerek alıcılarına iyi bir fırsat sağlıyor. Volkwagen son dönemde çıkarmış olduğu yeni model araçlarında gerek iç tasarımı olsun gerek dış tasarım olsun göz kamaştırıcı ürünleri ile 2017 yılına giriş yaptı. Üretmiş olduğu araçların her zaman kendi segmentindeki araçların üstünde olmasıda göz ardı edilmeyecek bir özelliktir. 2017 Volkwagen kampanyasını siz değerli okurlarımız için kaleme alıyoruz.

Volkwagen Polo

Volkwagen Kampanya Detayı 
Yıl sonun da başlamış olan kampanya yıl başında da devam devam ediyor ve kampanyanın belirli süre geçerliliği vardır. Bu geçerlilik tarihi hakkında 16 Ocak 2017 tarihine kadar uzatılmıştır. kampanya detayı olarak %5’lik indirim yanında sabit kur avantajı ile yükselen kur fiyatlarına uygun bir kampanya olarak görebilirsiniz. kampanya detayında ilk olarak %5’e varan indirim ile başlayalım; 2016 model Polo için %5, 2016 model Golf, Jetta, Passat ve Passat Variant modelleri için ise %3 indirimli Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyat Listeleri uygulanmaktadır. sabit kur avantajının bulunduğu araçlar ve kur değerleri ise; 2016 model Volkswagen CC 1€ = 2,98 TL, Yeni Tiguan 1€ = 3,04 TL, Golf R, Yeni Beetle ve Scirocco 1€ = 3,08 TL, Touareg ise 1€ = 3,18 TL sabit kur oranlarıyla sunulmaktadır. Bu kampanya dahilinde alınan araçlarda uygun kredi imkanını sağlayan firma bunu kendi bünyesinde anlaşmış olduğu finans kuruluşları ile gerçekleştiriyor. Volkswagen finans kuruluşlarından kredi kullanmanız durumunda %1,19’luk faiz oranı ile size kredi imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra 2 günlük sigorta ile kredi imkanını kullanmak isterseniz size bu faiz oranını düşürerek değerini %1,09’a getiriyorlar. kredi ücretlerine kesinlikle dosya masrafları dahil edilmemiştir. Sabit kur avantajının belirli bir geçerlilik süresi bulunmamaktadır araç stokları ile belirli bir süre içerisinde açıklanacağını düşünüyoruz.

volkwagen

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git