2017 Volvo S90 Tanıtımı

volvo S90 2017

Volvo zaten kalitesi ve ileri düzey donanımları ile her zaman bu sektördeki yerini korumuştur. Bunların yanı sıra sağlam otomobil konusunda yeni bir çağ açmış olan Volvo bu konudaki liderliğini de sürdürmeye dikkat ediyor. 2017 Volvo S90 tanıtımını geçtiğimiz günlerde firma tarafından gerçekleştirildi. Volvo S90 son dönemlere güzel bir şekilde entegre edilmiş görünümü ile geliyor. Volvo S90 model aracı firma amiral gemi olarak tanıtmaya başlamıştır bunun yanında diğer modellere oranla birçok değişiklik bulunduğunu söyleyen firma araçtaki farklılıkları ilk başta hemen fark edeceğinizi de biliyor. Türkiye’ye geldiği zaman ilk olarak kullanıcılarına tek donanım paketi ile çıkacak olan aracın bir sonra diğer iki donanımının da bir süre sonra satışa sunulacağını söylememiz mümkün. 2017 Volvo S90 tanıtım yazısını sizin için kaleme alıyoruz.

2017 Volvo S90 Dış Tasarım

İlk olarak Volvo S90 modelinde gözümüze çarpan ön farların ince ve uzun görünümü buda farların daha kibar görünmesini sağlamış. Bunun yanında ön kaput üzerindeki farlardan çıkan çizgiler araca sert bir görünüm kazandırmış. Ön farlardaki LED’lerde desen olarak araca tam oturmuş diyebiliriz. Arka stop lambaları aracın önüne göre çok uyumlu olmamış yeni birçok araçta gördüğümüz bu far modeli kasa tipine göre bazı araçlara yakışsa da Volvo S90 için olmamış diyebiliriz. Bunun yanı sıra bagaj kapağının yerleştirilmesi çok iyi olmuş aracın arka kısmı bir bütün halinde görünmesi kendi segmentindeki araçlardan farkını ortaya koymuş. Kasanın öne doğru hafif eğimli olması da spor araç görünümü kazandırmış buda aracın havasına hava katmış. Aracın çizgilerinin jantlar ile uyumuda gözden kaçırılmayacak kadar güzel olmuş.

Volvo S90

2017 Volvo S90 İç Tasarım

Araç iç kısmındaki değişiklikler gözden kaçırılmayacak kadar fazla ve güzel fakat araca ilk bindiğimizde multimedya ekran göze çarpıyor ekran büyük ve kullanışlı bir şekilde konumlandırılmış bundan dolayı Tesla model araçları andırdığını söylememiz mümkün. Bizim incelediğimiz araçtaki krem rengi döşeme ile ahşap rengi detaylara bir birine çok güzel bir uyum sağlamış buda aracı farklı bir noktaya çekmiş. Ön konsolun sadeliği çok güzel dursa da bu sadelik bazı hareketlilikleri aratmıyor değil fakat ekranın çok fonksiyonlu olmasıyla dijital cocpit size bu hareketliliği hatırlatmıyor.

Volvo S90 İç tasarım

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git