40.000 ve 50.000 TL’ye Kadar Alınabilecek En İyi Sıfır Araçlar

Bu devrin vazgeçilmezi olan araçları herkesin ihtiyacı olmuş durumda. Bizde sizin için bir araştırma yaparak her bütçeye uygun araç bulmak mümkün olduğu için 50.000 TL’ye kadar olan araçların listesini yaptık. Bu listeden istediğiniz aracı seçerek almanız mümkün.

Citroën C-Elysée

  Citroën C-Elysée sedan olarak üretimde olan araç, sedan modeller içinden sportif duruşuyla hemen sıyrılabiliyor. Citroën C-Elysée kendi segmentindeki araçlara oranla daha kaliteli duruşuyla göz kamaştırıyor. Araç kendi sınıfının fiyatına oranla en iyileri arasında yer alıyor. Sert çizgileri ve farklı tarzı ile sizi etkileyecek olan araç teknolojisiyle de sizi konforlu bir sürüşe hazırlıyor. Araç fiyatına göre donanımları da oldukça iyi olduğunu görmemiz mümkün.

Araç 46.600 TL den Başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Citroën C-Elysée

Citroën C-Elysée

 

 

Dacia Sandero

Dacia Sandero modeliyle farklı bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Dacia Sandero kendi tipindeki araçlara oranla uygun fiyatlı olduğunu görmemiz mümkün. Aynı kalitedeki başka araçların daha pahalı olduğunu görmemiz mümkün ancak firma daha ucuza daha kaliteli araç üretmek prensibiyle kedini şuan iyi bir yerlere getirmiş durumda. Bu fiyatta böyle donanım ve kalite bulmak zor ancak bunu size Dacia sunuyor.

Araç 38.000 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Dacia Sandero

Dacia Sandero

 

Fiat Panda Pop 1.2 69Hp

Fiat Panda şık ve hoş görüntüsü ile tam bir İtalyan tasarımı olan araç görüntüsü haricinde üzerindeki donanımları ile de dikkat çekiyor. Fiat Panda kendi sınıfına oranla iç hacminin daha geniş olduğunu görmemiz mümkün buda ona artı bir güzellik katıyor. Ayrıca araç görünümü ile tam bir aile aracı havası veriyor. Araç yakıtıyla da kendinden sıkça söz ettireceğe benziyor. Düşük motor hacmi ile az yakıtla iyi performans alacağınıza inanabilirsiniz.

Araç 41.900 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Fiat Panda Pop 1.2 69Hp

Fiat Panda Pop 1.2 69Hp

Ford Fiesta 1,2L

Ford Fiesta modeliyle sizi teknoloji ile buluşturmayı planlıyor. Ford Fiesta araç teknolojisini en ileri düzeyde yaşamanızı istiyor akıllı telefonlar gibi araçtan ayrılmak istemeyeceksiniz. Şık görünüşü sizi etkilemek için tasarlanmış olan araç güvenliği ile de ön planda olmayı planlıyor. Ford’un geçmiş deneyimleri bu firmaya güvenmeniz için yeterli bir nedendir.

Araç 47.705 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

 Ford Fiesta 1,2L

Hyundai i10

Hyundai i10 araçta bulunan donanım ile sürüş keyfiniz ikiye katlanacak. Aracın şık duruşu ve geniş iç hacmiyle alıcılarına güzel bir araca binme keyfi sunuyor. Araçta bulunan güvenlik sistemleri de sizin daha güvenli bir yolculuk yapmanıza imkan sağlayacak. Araç yakıtı ile binicisinin yüzünü güldüreceğe benziyor.

Araç 39.900 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Hyundai i10

Hyundai i10

 

Hyundai i20 1.2 MPI JUMP

Hyundai i20 önceki sürümüne göre daha geniş duran araç donanım açısından da ondan daha iyi olduğunu görmemiz mümkün. Araçta bulunan güvenlik sistemi ise size yolculuğu daha rahat geçirmenizi sağlayacak düzeyde. Şık ve sert görünümü ile hoş duran araç sizleri görüntüsüyle de etkileyeceği söylenebilir.

Araç 46.200 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Hyundai i20 1.2 MPI JUMP

Hyundai i20 1.2 MPI JUMP

 

KIA Rio Hatchback Comfort

Bir çok yeteneği bir araçta bulmak zor iştir. Ancak KIA Rio modeli birçok yeteneği ile sizi etkilemeye geliyor. Aracın tasarımı sizi sizden alacak. Araçta bulunan donanımları sizi etkiyecek ve bunların yanında yakıt ekonomisi sizi araca bağlayacak. Hiç inmek istemeyeceğiniz bu araç size kalitenin en uygun adresi olduğunu gösteriyor.

Araç 45.800 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

KIA Rio Hatchback Comfort

KIA Rio Hatchback Comfort

 

Nissan Micra 1.2

Şehrin haylaz çocuğu Micra sizi etkilemek için geliyor. Nissan Micra içerisinde bulunan multimedya ekran ile size keyifli dakikalar yaşatmayı planlıyor. Aracın içerisinde bulunan bölmeler ise özel eşyalarınızı yerleştirmeniz için özellikle tasarlanmış. Geniş iç hacmi ile sizi rahat ettirmeyi planlayan araç size keyifli yolculuklar yaşatacak gibi duruyor.

Araç 46.400 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Nissan Micra 1.2

Nissan Micra 1.2

 

Opel Corsa 5 Kapı

Opel Corsa yeni çıkardığı kasası ile bir çekiciliği olduğu söylenebilir. Aracın taklit edilemeyen duruşu ile sizi etkileyeceği gerçeğini göz ardı edemeyiz. İçerisinde kullanılmış olan yol asistanı sizi etkilemek için bekliyor. Yollardaki en büyük yardımcınız olacağını düşünüyoruz. Araç kendinden emin duruşu ile siz alıcılarını bekliyor.

Araç 45.300 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Opel Corsa 5 Kapı

Opel Corsa 5 Kapı

Renault Clio Joy

Renault Clio modelinin zamana göre değişi ortadır. Bundan dolayı aracın belirli deneyimler edilerek üretilmiş olması aracın bir çok hatasının ve açığının giderilmiş olmasına delalet eder. Aracın ön kaputundaki çizgilerin araca katmış olduğu hava hoş durmaktadır. Araca eklenmiş olan donanımlar ise fiyatına göre çok iyi olmuştur. Kendi segmentinde çok iyi bir duruşa sahip olan araç duruşu açısından da sizi etkileyeceğe benziyor.

Araç 49.700 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Renault Clio Joy

 

Renault Symbol Joy

Renault’un ilklerinden olan Symbol modeli her zaman duruşu olsun donanımı olsun kendinden bahsettirmiştir. Renault Symbol de kullanılan teknoloji diğer araçların aksine daha kullanışlıdır. Aracın sedan kasa olması da araca ek olarak iç hacim kazandırmıştır. Sınıfının yakıt cimrisi olan araç dönemimin en kalitelisidir. Az yakıtla çok yol almak isteyenlerin aracı olan Symbol size iyi bir yolculuk imkanı sağlıyor.

Araç 49.800 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Renault Symbol Joy

Seat Ibiza

 Seat Ibiza yeni tasarlanan modeli ile daha kaliteli yapısı ve daha teknolojik donanımları ile size keyifli bir sürüş sağlamak için tasarlanmıştır. Tasarlanan yapısı size yolculuğun tadını çıkartmanızı sağlayacak ve sizin yolculuk sırasında daha rahat olmanıza olanak sağlayacak.

IBIZA 1.2 TSI 90 HP Reference 42.900 ₺
BIZA 1.2 TSI 90 HP Style 47.200 ₺
IBIZA 1.0 75 HP Reference 38.900 ₺

Fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor.

Seat Ibiza

Seat Ibiza

 

Toyota Yaris Life

Toyota’nın ufaklıklarından olan Yaris binicilerine Toyota kalitesini yaşatma geliyor. Aracın motor kalitesi ve dış kaplamasının kalitesini firmanın uzun yıllardır olan deneyimine bağlayabiliriz. Aracın çekiciliğinden etkilenip alan alıcıların çoğu araçtan memnun olduğunu söylüyor. Hem fiyatı hem de kalite açısından bulunmayacak araçlar arasında olan Yaris siz değerli sahiplerini bekliyor.

Araç 44.850 TL den başlayan fiyatıyla alıcısını bekliyor.

Toyota Yaris Life

Toyota Yaris Life

 

Etiketler:

40.000 ve 50.000 TL’ye Kadar Alınabilecek En İyi Sıfır Araçlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. dursun ferahlı dedi ki:

    taksın ne yapabılırsını otomatık en ucuzundan hurda geçerlım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git