60000 TL’ye Alınabilecek En İyi Otomobiller

2015 Model Skoda Octavia

2015 Model Skoda Octavia

Otomobil piyasası son derece değişken bir yapıya sahip ve fiyatlar günden güne değişkenlik gösteriyor. Son dönemde piyasaya sürülen yeni otomobilleri de göz önüne aldığımızda otomobil piyasasında yeniden bir düzenleme oldu ve fiyatlarda revize edildi. Şuan için 60 Bin TL’ye alınabilecek otomobiller içerisinde en kaliteli olanları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Şuan için 60 Bin TL’ye alınabilecek en iyi otomobillerin başında Corolla geliyor. Toyota gibi kaliteli bir markanın üretmekte olduğu Corolla, herkes tarafından benimsenmiş nadir modeller arasında gösteriliyor. Eğer ki gerçekten konforlu ve performans alabileceğiniz bir otomobil arıyorsanız ilk sıraya Corolla’yı yazabilirsiniz.

2015 Model Toyota Corolla

2015 Model Toyota Corolla

Alman devi Volkswagen’in ürettiği Polo’da bu fiyat aralığında alınabilecek araçlardan birisi. Polo’nun en dolu versiyonu için 60 Bin TL biraz eksik kalabilir fakat “full” versiyonlardan bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Volkswagen’in en çok satılan araçlarından birisi olan Golf’te 60 Bin TL’ye alınabilecek araçlardan birisi. Fakat bu fiyattan sahip olacağınız Golf, en boş versiyon olacaktır. Bunu da dikkate almakta fayda var.

2015 Model Volkswagen Polo

2015 Model Volkswagen Polo

Bunların yanı sıra Skoda’nın kalitesini denemek isterseniz eğer bu noktada da Ocravia sizler için güzel bir seçenek olacaktır. Son dönemde popülerliği giderek artan Octavia 60 Bin TL’lik sınır içerisinde en mantıklı tercihlerden birisi olarak gösterilebilir.

Son olarak size tavsiye edeceğimiz araç ise Seat Leon. Kalitesi konusunda kimsenin kafasında herhangi bir soru işareti bırakmayan araç sözünü ettiğimiz sınırdan tercih edilecek modellerden birisi.

2015 Seat Leon

2015 Seat Leon

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git