70.000 TL’nin Altındaki Sıfır Araçlar

Türkiye ekonomisinde vergiler ve bazı masrafların eklenmesi sonucunda araç fiyatları çok fazla oluyor. BMW, Mercedes ve Audi gibi lüks marka araçların 70.000 TL’nin altında sıfır araçları pek bulunmuyor. Fakat SEAT, Opel, Peugeot ve Volkswagen gibi markaların 70.000 TL’nin altında sıfır araçlar bulmanız mümkün. Çok lüks olmasalar da piyasada adından sıkça söz ettiren markalar orta fiyatlı araçların lideri sayılabilecek modeller içeriyor. Bizde sizin için bu markaların 70.000 TL’nin altındaki araçlarını araştırdık gelin bir göz atalım.

70000 TL’ye Hangi Araba Alınır 2016

Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT

Volkswagen Golf kendi segmentindeki araçların lideri diyebileceğimiz araç içerisinde bulundurduğu donanım ve firmanın vermiş olduğu güven ile sizi etkilemeyi düşünüyor. Spor duruşu ve etkileyici çizgileri ile görüntüsü olarak kendisinden emin duruşu sizi çekiciliği ile etkilemeyi planlıyor. Yokuş kalkış desteği , tek tuş ile çalıştırması,  elektronik fren ve çarpışma önlemek için ikincil freni sayabileceğimiz donanımlardan sadece birkaçı.

Araç 65.200 TL den Başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT Modeli

Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT Modeli

Peugeot 2008 Crossover

Peugeot 2008 Crossover kendi sınıfına oranla fiyat ve konfor açısından iyi bir yerde olduğunu görmemiz mümkün. SUV bir araç gibi sağlam olan araç, şehir araçları gibi kompakt kullanmakta mümkün.  Araç geniş iç hacmi ile size şehir içinde olsun şehirlerarası olsun rahat bir yolculuk sağlıyor. Dokunmatik multimedya ekranı ile kendinizi tamamen ona kaptırmanız mümkün. Araç içerisinde bulunan donanımlar sizi etkileyeceğe benziyor.

Araç 65.900 TL den Başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Peugeot 2008 Crossover Modeli

Peugeot 2008 Crossover Modeli

Opel Astra Sedan

Opel Astra Sedan yapısındaki değişiklikler ve tasarımındaki farklı çizgileri ile sizi etkileyecek gibi duruyor.  Arabanın hem zarif duruşu hem de sportif olması dış görünüşünün tarz olmasını ortaya koyuyor. Hız sabitleme, Elektronik Fren ve Sürüşe duyarlı farları ile size daha konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmak için geliyor. Araç içerisinde bulunan ekrana da akıllı telefonlarınızdan bağlanmanız mümkün bu donanıma CD 600 İntellilink adı veriliyor. Bu donanım sizin telefonlarınızı araç içersinde kullanmanıza imkân sağlıyor.

Araç 56.400 TL den Başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Opel Astra Sedan Modeli

Opel Astra Sedan Modeli

Opel Yeni Adam

  Opel Adam ile yeni bir tarz yakalamayı planlayan firma bunu başarmış gibi duruyor. Hem ufak görüntüsü hem de farklı tarzı ile kendinden bahsettirmeyi başarmış.  Aracın iç olarak da çok şık durduğunu görmekteyiz. Gururla binip gezebileceğiniz araç kendi segmentindeki araçlara oranla fiyatı da çok iyi. Bu fiyata bu kalitede ve şıklıkta araç bulmak bir zor gibi duruyor. İçerisinde bulundurduğu donanım ile akıllı telefonlarınızı araç içerisinde bulunan akrana yönlendirmeniz mümkün.  Yakıt olarak da ekonomik sayılabilecek bir araç.

Araç 54.400 TL den Başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

 

Opel Yeni Adam

Opel Yeni Adam

SEAT LEON 1.2 TSI

 SEAT LEON sportif duruşu üzerinde bulundurduğu donanım aracın diğer araçlara oranla iyi bir seçim olacağını düşünebiliriz. Eğlenceli ve konforlu sürüş keyfi sunması için tasarlanmış aynı kasaya sahip olan diğer araçlara göre daha iyi performans verdiğini söyleyebiliriz. Düşük motor hacmi ile az miktardaki yakıt tüketimi de sizi ve cebinizi düşünen bir araç olduğunu görmemiz mümkün. Firma en kaliteli parçaları kullanarak uygun bir araç yapmayı planlamış ve bunu başarmıştır.

Araç 58.700 TL den Başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

SEAT LEON 1.2 TSI Modeli

SEAT LEON 1.2 TSI Modeli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git