Akbank Kırmızı Kasko Chip Para Kampanyası

Akbank Sigorta Chip Para

Akbank Sigorta Chip Para

Akbank, müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Tüm harcamalarda müşterilerine indirimler ve farklı avantajlar sunan Akbank, yeni kasko kampanyası ile sürücülere müthiş bir fırsat daha sunuyor. Şimdi 3 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında Akbank’ta araçlarına kasko yaptıran müşteriler, poliçe bedelinin yüzde 10’u kadar chip para kazanıyor.  Kasko hizmeti alan müşterilerin kazandığı chip paralar kredi kartlarına yüklenirken, 150 TL’ye kadar tüm araç sürücüleri chip para kazanma şansı yakalıyor. 1500 TL ve üzeri kasko sigortalarında 150 TL’yi bulan chip para avantajı, tüm Akbank şubelerinde müşterilerini bekliyor.

Akbank Chip Para

Akbank Chip Para

Yalnızca Akbank kanalları tarafından sunulan Kırmızı Kasko Sigortası, filo kasko sigortalarını ise kapsamıyor. Kasko sigortasının ilk taksidinin ödenmesinin ardından kampanyadan faydalanabilecek müşteriler, anlaşma sağladıkları kasko hizmeti sürelerinden daha erken bir zamanda kasko sigortalarını sonlandırmaları halinde, kazandıkları chip para kredi kartlarına borç olarak yansıtılıyor. Poliçeden kazanılan chip paralar ise kampanya sırasında kullanılan kredi kartı hesaplarına yükleniyor. Kredi kartının iptali durumunda ise chip para kazanma şansı kaçarken, müşteri bu fırsattan feragat etmiş sayılıyor. Ayrıca kampanya hakkında kurallar ve içerikleri Akbank haber vermeksizin değiştirme yetkisine de sahip.

Akbank Yüzde 10 Chip Para

Akbank Yüzde 10 Chip Para

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git