Alfa Romeo 4C Güncel Fiyatları

ALFA ROMEO 4C

Alfa’nın belki de en yakışıklısı 4C; Muhteşem düzaynı sırf performans odaklı geliştirilen teknolojisi ile birçok araçta bulamayacağınız sürüş zevkini doruklarda yaşatan bir otomobil onunla ilgili söylenecek çok şey olmasına rağmen biz sadece bir kaç noktaya değinelim.

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C de merkeze yerleştirilen motoru arka pencereden görmek mümkün. Aracın diğer unsurları asıl bu noktadan başlıyor. Ara soğutucuya giden havanın giriş yaptığı sağlam arka kanatlar, kanatlarla uyumlu kümelenmiş yuvarlak arka farlar. Ön farlar için mükemmel bir ön profil oluşturan enerji dolu dinamik yan hatlar, iç tarafta kalkan şeklindeki ızgaraya doğru inen V şeklindeki iki çizgi ve Alfa Romeo simgesi.

2016-alfa-romeo-4c

2016-alfa-romeo-4c

İÇ DİZAYN

İç dizaynı tamamen yarış arabası olarak düzenlenmiş Alfa Romeo 4C nin içinde de dışı gibi her detay düşünülmüş. Çıplak karbon fiberden üretilen eşsiz gövde bölmesi. İçinde konforlu ama bir o kadar da düzgün şekilde oturmanızı sağlayan yarış koltukları. Koltuklarda güçlendirilmiş kompozit yapı ve özel hafif yastıklama maddeleri. Teknik kumaş veya deriden koltuk kaplamaları.
4C’de her şey Alfa Romeo’nun yarışçı ruhunu yansıtır: Alt tarafı kalıplanmış direksiyon simidi; tıpkı sınırlı sayıda üretilen süper otomobillerdeki gibi termoform malzemeden üretilen ön konsol; üzerinde sürücünün aracın tam kontrolünü almasına yardımcı olan bileşenler;  Sürücü mahallinde yarış motorları ve otomobillerinden esinlenerek hazırlanan göz alıcı grafikler; alüminyum pedallar ve topuk koruma birimleri hep birlikte gerçek bir sportif karakterin ayrıntılarını oluşturur.

Alfa-Romeo-4c-İç Görünüm

Alfa-Romeo-4c-İç Görünüm

KUSURSUZ PERFORMANS

4 metrenin biraz altındaki uzunluğu, 2 metrelik genişliği ve 118 cm yüksekliğiyle Alfa Romeo 4C; minimum ağırlık maximum güç prensibine göre tasarlandı. 1750cc lik motoru 4.5 saniyede 100 km/sa hıza ulaşabiliyor, maximum hız değeri 258 km/saat

Alfa-Romeo-4C-2016

Alfa-Romeo-4C-2016

ALFA ROMEO 4C FİYATI

Alfa Romeo 4C 1.8 TCT 240 429.000 TL
Alfa Romeo 4C Spider 1.8 TCT 240 462.000 TL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git