Alfa Romeo Ocak 2016 Kampanyası

Kendine has bir çizgiye sahip olan Alfa Romeo, bu güne kadar piyasaya sürdüğü modellerde de sözünü ettiğimiz kendine özgü çizgileri vurgulamayı başarıyor. Birbirinden kaliteli modellerle karşımıza çıkan marka, yeni yılın ilk ayında başlattığı kampanya sayesinde satış rakamlarını bir hayli yukarı çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

2016 Alfa Romeo Giulietta Fiyatları

2016 Alfa Romeo Giulietta Fiyatları

Alfa Romeo’nun şu sıralar en fazla tercih edilen modeli olan Giulietta görsel açıdan gerçekten başarılı bir araç. Alfa Romeo tarafından başlatılan kampanya dahilinde eğer ki 2016 model Giulietta sahibi olmak isterseniz 40 Bin TL tutarındaki finansman desteğini 18 ay vadeli olarak %0 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz.

2016 Model Alfa Romeo Giulietta

2016 Model Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo’nun bir diğer popüler modeli ise Mito. Tasarımı itibariyle gene farklı bir model olan Mito kaputunun altındaki ünite sayesinde görüntüsünden beklenmeyecek kadar çevik bir araç. Aracın içinde bulunan 1.4 litrelik ünite 170 beygirlik güç üretebiliyor ve hem performans açısından hem de makul yakı tüketimi sayesinde şuan için çok talep ediliyor.

2016 Alfa Romeo Mito Fırsatları

2016 Alfa Romeo Mito Fırsatları

Alfa Romeo’nun Mito modeli için başlattığı kampanyada ise 40 Bin TL’lik krediyi %0 faiz oranı üzerinden kullanabiliyorsunuz. Üstelik söz konusu finansman desteğini 18 ay vadeli olarak geriye ödeyecek olmanız da üstünüzdeki maddi yükü azaltacaktır. Alfa Romeo’nun başlatmış olduğu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olup bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

2016 Model Alfa Romeo Mito

2016 Model Alfa Romeo Mito

Bir önceki yazımız olan 2015 Volkswagen Tiguan Güncellenen Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Tiguan, Tiguan Fiyatlar ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git