Alfa Romeo’dan Aralık Ayı Kampanyası

Alfa Romeo'dan Aralık Ayı Kampanyası  3

Alfa Romeo’dan Aralık Ayı Kampanyası 3

    

Araç piyasasında sürekli olarak yükselen bir grafik sergileyen Alfa Romeo, son dönemde adından sıklıkla söz ettiriyor. Marka, her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşıyor ve ürettiği modeller büyük bir beğeni toplamaya devam ediyor. 2014 senesinin son haftalarını yaşadığımız şu günlerde, müşteri potansiyelinde faydalanabilmek adına kampanyaya başlayan Alfa Romeo, Giulietta modelinde cazip fırsatlar sunuyor. Birçok kişinin beğendiği ve sahip olduğu donanımlarla birlikte güçlü bir araç haline gelen Alfa Romeo Giulietta hem taksit fırsatları hem de takas indirimi gibi seçeneklerle sizlere sunuluyor.

Şu an için hali hazırda Alfa Romeo Giulietta modelinin başlangıç fiyatı 67.300 TL olarak açıklandı. Bu rakamı isterseniz eğer Alfa Romeo’nun Tofaş çatısı altında faaliyet göstermesinden dolayı Koç Fiat Kredi finansmanından yararlanarak 3 eşit taksit halinde ödeyebiliyorsunuz. Bu 3 taksit ise 2014 senesinin aralık ayında başlamak kaydıyla, 205 Aralık ve 2016 Aralık şeklinde devam ediyor. 3 senelik bir ödeme planı ile senelik 25.365 TL ödeyerek Alfa Romeo Giulietta sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra elinizde zaten bir araç var ve bunu takasta kullanmak isterseniz eğer bu seferde 4 bin TL’lik bir takas indiriminden yararlanabileceksiniz. Bu da demek oluyor ki, içinde bulunduğumuz aralık ayı Alfa Romeo Giulietta almak için son derece uygun bir zaman dilimi.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git