Amarok Canyon İncelemesi

Amarok Canyon Modelleri

Amarok Canyon Modelleri

2012 yılında tanıtımı yapılan ve 2014 yılında satışına başlanan Volkswagen Amarok Canyon bilinen Amarok modellerine oranla daha çok özelliğe sahip görünüyor. Otomobil severlerin ilgisini çeken bu model tasarım rengi ola turuncu ile de ilgi odağı. Birçok farklı donanıma sahip olan Amarok Canyon standart Amarok modellerine kıyasla daha sportif bir görüntüye de sahip.

Amarok Canyon modeli çamurlukların şişkin olması ile güçlü bir görüntüye sahip. Dış tasarıma gösterilen özen iç mekana da gösterilmiş ve oldukça ayrıntılara dikkat edilmiş. Kasa aydınlatması ve sürüş modunu değiştirebilen özelliklere göre kullanımı da pratikleştiren bir yapıya sahip. Bunlar dışında Amarok Canyon’a yapılan testlerde yakıt tüketiminin 10.2 gibi bir değerde olduğu ortaya çıkmış ancak fabrika değerlerinde bu 8.2 olarak gözükmekte. Amarok Canyon’da 2.0 litrelik BiTDI motor ve 8 ileri şanzıman da bulunuyor. Bu da aracı daha güçlü kılıyor. Konforlu sürüş keyfini hem arazi de hem de normal yollarda bağımsız şanzıman hareketleri ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca güvenli sürüş yaşatacak olan Amarok çarpışma testlerinden de baarıyla çıkmış. Amarok Canyon fiyatları günümüzde 95.000 TL olup bazı özelliklerine göre bu fiyat farklılık gösterebilir.

Volkswagen Amarok Canyon

Volkswagen Amarok Canyon

Amarok İç Dizayn

Amarok İç Dizayn

Bir önceki yazımız olan Volkswagen Polo 1.2 TSi 2014 Model başlıklı makalemizde Taşıt İnceleme ve Wolksvagen Polo 1.2 İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git