BMW 3.16i İnceleme

Yeni BMW 3.16i İnceleme

Yeni BMW 3.16i İnceleme

Herkesin çok iyi bildiği ve kalitesinden asla şüphe duyulmayan bir marka haline gelen BMW, ülkemizde de fazlasıyla popüler bir otomobil üreticisi. Büyük bir beğeni toplamayı başaran marka, çıkarttığı tüm modeller ile müşterilerini memnun etmeyi de başarabiliyor. Her geçen gün kendisini daha da geliştiren markanın, 3.16i modeli artık daha da cazip bir hale gelmiş durumda. Ülkemizdeki vergi sisteminde avantaja sahip olan 1.6 litrelik benzinlik 3.16i modellerinin artık daha fazla karşılaşacağımız bir araç olduğunu belirtmeliyiz. Model, bu serinin giriş aracı olmasına karşın verdiği performans ve sağladığı konfor ile çok daha üst klasmandaki modeller ile yarışır düzeyde olduğunu belirtmeliyiz.

BMW 3.16i serisindeki en önemli değişiklik motorda yapılmışa benziyor. Eski motor tercihinin yerini TwinPower Turbo motorlar almış durumda. Bu da demek oluyor ki, optimum motor performansı elde edebileceksiniz. İstediğiniz zaman makul düzeyde yakıt tüketimi ve istenildiğinde de sportif sürüşle bir canavara hükmedebileceksiniz. Kendi segmentindeki araçlara göre daha düşük bir yakıt tüketimine sahip olan 3.16i modeli,  ZF tarafından üretilen 8 ileri kademeli şanzıman ile gerçekten de yüksek performans almanızı sağlayabiliyor. Süspansiyon sistemi sayesinde son derece konforlu bir sürüş imkanı sağlayan BMW 3.16i fiyatları ise sizin tercihlerine göre değişiyor. Eklettiğiniz paketler sebebiyle yüksek meblağlara ulaşan fiyata da dikkat edilmesi gerektiğini söylemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Audi Q7 İncelemesi başlıklı makalemizde 2015 Audi Q7 İnceleme, Audi Q7 Yorumlar ve Yeni Model Audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git