BMW Nisan Ayı Kampanyası

BMW'den Nisana Özel Kampanya

BMW’den Nisana Özel Kampanya

   Birçokları için kaliteli araç dendiğinde akla ilk olarak gelen isim olan BMW, her geçen gün Türkiye piyasasındaki yerini daha da sağlamlaştırıyor. Sıfır otomobil pazarında önemli bir paya sahip olan marka, aynı zamanda kullanılmış araç pazarında da liderliğini pekiştirebilmek adına önemli bir kampanyanın altına imza atmış durumda. BMW Premium Selection araçlarda geçerli olan bu kampanya dahilinde önemli avantajlar sunuluyor.

BMW'den Avantajlı Kampanya

BMW’den Avantajlı Kampanya

BMW Premium Selection araçlardan birisinesahip olmak isteyen müşterilerine önemli bir takas avantajı sunan BMW, 2.500 TL + KDV indirimi uyguluyor. Üstelik bir indirimlere ilaveten BMW’nin pazarlama ve satış işlemlerini yürüten Borusan Oto tarafından gerçekleştirilen işlemlerde 60.000 TL’ye 24 ay vadeli %0.89 faizli kredi imkanı sunuluyor. BMW Premium segmenti kullanılmış araçlarından birisine sahip olabilmek adına takasa gene bir BMW araç ile gelenlerden ise kredi için dosya masrafı alınmıyor.

BMW Kullanılmış Premium Araç Kampanyası

BMW Kullanılmış Premium Araç Kampanyası

Kısacası hangi açıdan bakarsanız bakın son derece avantajlı bir kampanya başlatan BMW, 30 Nisan tarihinin sonuna kadar bu fırsatlardan yararlanmak isteyen müşterilerini bekliyor. Borusan Oto’nun tüm şubelerindeki stoklarda bekleyen araçların bu kampanya sayesinde kısa sürede tükeneceğini tahmin edebiliyoruz.

BMW Kampanyası Son Tarih 30 Nisan

BMW Kampanyası Son Tarih 30 Nisan

Bir önceki yazımız olan Mercedes C180 2016 Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde C180, C180 Yorumları ve Mercedes hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BMW Nisan Ayı Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git