BMW Yıl Sonu Kampanyası

BMW araçlarının kalitesi her zaman bilinmiştir. Firmanın piyasadaki yeri her zaman zirve olmuştur. Kendi segmentin deki araçlarda rakip tanımayan BMW yıl sonu kampanyası insanın araç alma isteğini getiriyor. Bu kampanya BMW belirli modellerinde geçerli olacaktır. Belirli döneme kadar devam edecek kampanyadan faydalanmak isteyenler ellerini biraz çabuk tutmalılar. 31 Aralık 2016’da son bulacak olan kampanya önüz deki yıl içerisinde tekrarlanma ihtimali olmayabilir. 2016 yılında üretilen BMW 1 serisi, BMW 3 serisi ve bunun yanında BMW 5 serisi olan sıfır model araçlar için geçerlidir. Bu otomobillerden almak isteyenlere firma daha iyi finansman desteği ile düşük faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor. Bunun yanında bu araçlardan almak isteyenler için ÖTV indirimi uyguluyor ve sabit kur avantajı ile fiyatlarda oynama olmayacağını belirtiyor. BMW yıl sonu kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi sizin için kaleme alıyor.

bmw-320i

BMW Kampanya Detayları

2016 yılına veda ederken BMW’den güzel kampanyalar geliyor. Bu kampanyaları sizler için maddeler halinde kaleme alacağız. Kampanyadan yararlanmanız için son tarih 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyenler BMW Showroom’larını ziyaret etmeliler.

  • BMW 1 Serisi, BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi araç almak isteyenler için uygun faizli kredi oranları ile finansman desteği sağlayan firma alıcılarının belirli miktarlara kadar araç almasından ziyade daha yüksek fiyatlı araç almalarını sağlamış oluyor. kredi desteği ile cazip faiz oranları sunan BMW alıcılarını bekliyor.
  • ÖTV ile ilgili zamlar 2016/9542 sayılı Bakanlar Kurulu kararı uyarınca binek otomobiller için tanımlanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) dolayı artmış olan fiyatlarını firma sizler için düşürerek ÖTV ile oluşan fiyat farkını sizden almıyor. ÖTV’den dolayı oluşan fiyat farkını vermeden istediğiniz aracı daha uygun fiyatlara almanız mümkün.
  • BMW 1 Serisi, BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi sıfır otomobiller için geçerli olacak sabit kur avantajı ise kurların bu dönemdeki hareketli durumunun sizi etkilememesi için düzenlenmiştir. Sabit kur avantajı belirli bir fiyat dâhilindedir bu fiyat ise 1 Euro = 3,49 TL olarak belirlenmiştir.

Bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkı ve iptal etme hakkı firmaya aittir. Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgileri yetkili servis ve bayilerden alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git