Borusan BMW İçin Şubat Ayı Kampanyası

Ülkemizde ve tüm dünyada popüler otomobil üreticilerinden birisi olan BMW’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Borusan, 2016 yılında özel bir kampanya başlatmış durumda.

BMW X6 Fırsatları

BMW X6 Fırsatları

Borusan’ın başlattığı kampanya kapsamında 2015 model BMW’ler için çok cazip fırsatlar sunuyor. BMW’nin 2015 üretimi 1 Serisi, 3 Serisi, 4 Serisi, 5 Serisi, X1, X3, X4, X6 ve Z4 modelleri için geçerli olan kampanyada finansman desteğinden yararlanabiliyorsunuz. Finansman desteğini 36 ay vadeli olarak kullanabiliyor, üstelik bu finansman desteğini %0,49’luk faiz oranıyla kullanmış oluyorsunuz.

BMW 4 Serisi Finansman Desteği

BMW 4 Serisi Finansman Desteği

BMW’nin diğer bir serisi olan 2 için ise ayrıca kampanya başlatılmış durumda. Bu kampanyayla ise 2015 model 2 serisi araçları 24 ay vadeyle satın alabiliyorsunuz. Fakat 2 serisinin diğer modellerden ayrıldığı nokta ise kullanılan finansman desteğinin %0 faiz oranı üzerinden yararlanılabiliyor olması.

BMW 1 Serisi Finansman Desteği

BMW 1 Serisi Finansman Desteği

Son olarak Borusan tüm modellerde takas indirimi seçeneği de sunuyor. 2015 model BMW 1 serisi araçlar için başlatılan takas desteğinde, mevcut aracınızı takasta kullanmak isterseniz 3.400 TL’lik bir indirimden yararlanabiliyorsunuz. BMW’nin diğer modellerinde ise takas indirimi 8.500 TL’ye kadar varabiliyor. Bu sayede hem mevcut aracınızı kolaylıkla elden çıkartmış oluyor, hem de indirimlerden yararlanarak üstünüzdeki maddi yükü bir nebzede olsa azaltmış oluyorsunuz.

BMW Z4 Finansman Desteği

BMW Z4 Finansman Desteği

Bir önceki yazımız olan Mercedes C180 2016 Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde C180, C180 Yorumları ve Mercedes hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git