Boyasiz kaporta düzeltme pahalı bir uygulama mi?

Hızla gelişen otomotiv dünyası, kalabalıklaşan şehirler ve acemi şoförler hepsi bir araya gelince şüphesiz ufak tefek kazalar da kaçınılmaz oluyor. hepimiz başına gelebilecek bu türden kazalarda bazılarımız bu durumu görmezden gelse de bir çoğumuz için bu durum sinir bozucu olabiliyor. Peki aracımızda oluşan bu tür göçükleri tamir etmek yani boyasız kaporta düzeltme pahalı bir uygulama mı?

 

Kesinlikle boyasız kaporta düzeltme sandığınızdan daha uygun maliyetli yapılan bir uygulama. İşlem yapılan yerlere göre değişen işçilik maliyetlerini hesaba kattığımızda bile aracınızın boyanması veya parça değişiminden daha ucuz olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz.

göçük

boyasız kaporta düzeltmenin bir diğer faydası sizi parça değişiminden kurtarıyor olması bilindiği gibi parça değişimi yapılan araçlarda ciddi ekonomik yükümlülükler olduğu gibi aracınızı satmak istediğiniz zaman da bu aracınız için ciddi bir kusur sayılmakta ve aracınızın değeri düşmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Aracin lastik basinclari mutlaka üreticinin önerdigi gibi mi olmalidir başlıklı makalemizde Lastik basıncı ve Lastik basıncı nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git