Bridgestone’dan Yaz Lastiği Kampanyası

Bridgestone'dan Yeni Kampanya

Bridgestone’dan Yeni Kampanya

Hepimiz için önemli olan otomobiller, her daim hayatımızın önemli bir parçası olmayı başardılar. Herkes, otomobili imkan dahilinde en iyisi olsun ister fakat sadece otomobil almak yeterli değil. Otomobillerin en önemli parçalarından birisi olan lastikler de mevsimsel olarak farklı versiyonlarla değiştirilerek kullanılması gereken parçalar. Şuan için kış lastiklerinin kullanıldığı dönem içerisindeyiz ve 1 Nisan itibariyle yaz lastiği uygulamasına geçiş yapılıyor. Kış lastiklerini yerini yaz için dizayn edilen lastiklere bırakacak. Eğer ki yaz lastikleriniz eskimişse ve değiştirilmesi gerekiyorsa bu kampanya sizleri fazlasıyla ilgilendiriyor.

Bridgestone'dan 100 TL'lik İndirim

Bridgestone’dan 100 TL’lik İndirim

Bridgestone tarafından başlatılan kampanya dahilinde, eski lastiklerini getirerek yenilerini Bridgestone’dan alanlara lastik başına 100 TL’lik indirim yapılıyor. Bu da dört adet lastik değiştirildiğinde ciddi bir meblağ anlamına geliyor. 1 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanya tüm Bridgestone yetkili bayilerinde geçerli.

 

Bridgestone'dan Cazip Lastik Kampanyası

Bridgestone’dan Cazip Lastik Kampanyası

Bunun yanı sıra yeni lastiklerin satın alınması sırasında kredi kartına da cazip taksit fırsatları sunulduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede bütçenize de çok fazla yük bindirmeden sıfır lastiklerini aracınıza taktırabiliyorsunuz. Eğer ki sizlerde yeni yazlık lastikler ile yola çıkmak istiyorsanız, bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yaz Lastiği Uygulaması 1 Nisan'da Başlıyor

Yaz Lastiği Uygulaması 1 Nisan’da Başlıyor

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git