Carrefour İçerenköy AVM’den Kia Sportage Kampanyası

Carrefour Sportage Kampanyası

Carrefour Sportage Kampanyası

   

Son dönemin en fazla dikkat çeken kampanyalardan birisine Carrefour İçerenköy AVM imza atıyor. AVM yönetiminin aldığı karar ile 30 Haziran 2015 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerle 2015 model bir Kia Sportage sahibi olabileceksiniz.

2015 Model Kia Sportage İç Görünüm

2015 Model Kia Sportage İç Görünüm

Kampanyaya katılabilmek adına Shop&Win kartına sahip olmanız gerekiyor. Eğer ki bu karta sahipseniz ve Carrefour İçerenköy AVM’de 75 TL’lik alışveriş yaptıysanız bir adet çekiliş kuponu kazanıyorsunuz. Her 75 TL’lik alıveriş için bir adet kupon kazanma hakkınız var ve bu alışverişlerin aynı gün içerisinde yapılmış olması gerekiyor. 75 TL ve katları şeklinde ilerleyen sistemde ne kadar çok çekiliş kuponunuz varsa şansınızda o kadar artacaktır.

2015 Kia Sportage Renk Seçenekleri

2015 Kia Sportage Renk Seçenekleri

11 Temmuz 2015’te gerçekleştirilecek çekilişle şanslı kişiye 2015 model 1.6 litrelik bir Kia Sportage otomobil hediye edilecek. Kia’nın son dönemde en fazla tercih edilen aracı haline gelen Sportage, kendi segmentinin de en başarılı üyelerinden birisi olarak gösteriliyor. Eğer ki 0 bir Kia Sportage sahibi olmak istiyorsanız Carrefour’da gerçekleştirilen kampanyada şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

2015 Model 1.6 Litrelik Benzinli Kia Sportage

2015 Model 1.6 Litrelik Benzinli Kia Sportage

Bir önceki yazımız olan Akbank Kırmızı Kasko Chip Para Kampanyası başlıklı makalemizde Akbank Chip Para, Akbank Kırmızı Kasko ve Harcamanın Yüzde 10u Chip Para hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git