Chevrolet, Türkiye’de yeni araç satışını durdurdu.

Chevrolet, Türkiye’de yeni araç satışını durdurdu.

Chevrolet Türkiye de yeni araç satışını durdurma kararı aldı. Eğer bir Chevrolet sahibi iseniz endişelenmenize gerek yok , Chevrolet  gelecekte size ve aracınıza hizmet vermeye devam edeceği konusunda vaad de bulunuyor. Chevrolet yetkili servisleri, Chevrolet araçları için servis hizmeti vermeye ve orijinal Chevrolet parçalarını tedarik etmeye bugün olduğu gibi devam edeceğini açıkladı.

Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze

Chevrolet araçları ile ilgili yazılı garanti veya servis planları aynen devam edeceği ve söz konusu anlaşmanın hükümlerine uygun olarak tam olarak yerine getirileceği bildirildi.

Yaklaşık 2000 Chevrolet servis noktası Batı ve Orta Avrupa’da hizmet vermeye devam ederek, aracınızın gelecekte ihtiyaç duyabileceği servis, onarım ve garanti işlemlerini gerçekleştirecek. Türkiye genelinde 66 yetkili servis sizlere hizmet vermeye devam edecek olan yetkili servislerin adreslerini Chevrolet internet sitesinden bulabilirsiniz.

Chevrolet Cruze Önden Görünüm

Chevrolet Cruze Önden Görünüm

Eğer desteğe ihtiyaç duyarsanız da, müşteri danışma hattımından Cevrolete ulaşabilirsiniz. 0212 375 5261.

 

2016-Chevrolet-Cruze

Chevrolet Cruze 2016

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git