Citroen Aralık Ayı Kampanyası

Otomobil Kampanyası

Otomobil Kampanyası

Otomobil üreticileri aralık ayı itibariyle peş peşe kampanyalarını açıklamaya başladı. Senenin son günlerini de güzel bir şekilde geçirme hedefi ile yola çıkan markalar, cazip fırsatlar sundukları müşterilerden de beklediği ilgiyi görebilir hale gelmiş durumda. İndirim ve kampanya furyasına son olarak Citroen’de dahil oldu. İndirimlerin devreye girmesi ile otomobil piyasası iyiden iyiye hareketlenirken bu ortamın dışında kalmak istemeyen Citroen’de yaptığı kampanya ile ses getirece gibi görünüyor. Şimdilik sadece kredi kampanyasını başlatan markanın, ilerleyen günlerde ve hatta 2014’ün son birkaç gününde daha cazip teklifler sunması bekleniyor.

0 otomobil alacakların en büyük problemi olan nakit bulamama sorununa el atan Citroen, müşterilerine finansal destek sağlama yoluna başvurdu. 20 bin TL’lik krediyi 20 ay vade ile veren marka, bu kredi için sıfır faiz uygulamasına gitti. Böylelikle, herhangi bir faiz ödemeden sıfır Citroen sahibi olmak isteyenlerin büyük bir avantaja kavuştuğunu belirtebiliriz. Son derece cazip bir kampanya olan sıfır faizli kredinin, ilerleyen günlerde Citroen satışlarını ne yönde etkileyeceği ve Citroen’in yeni kampanyalar yapıp yapmayacağını merak içinde bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan BMW 3.16i İnceleme başlıklı makalemizde 3.16i İnceleme, BMW ve BMW 3.16i Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git