Citroen Ekim Ayı Kampanyası

Ekim ayı içerisinde birçok otomobil üreticisi kampanyalarını açıklamaya başladı. Bunlar arasında Citroen’de son derece cazip görünen bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Birbirinden avantajlı fırsatlar sunan Citroen, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekecektir diye tahmin ediyoruz.

 

2015 Citroen C Elysee Avantajları

2015 Citroen C Elysee Avantajları

İlk olarak Citroen’in takas kampanyasından söz etmek gerekiyor. Son dönemde Citroen’in en fazla ilgi çeken modelleri Citroen C4 Cactus ve Citroen C4 Picasso modellerini kapsayan kampanya dahilinde takas indiriminden yararlanabiliyorsunuz. Söz konusu kampanyada 4.000 TL’lik bir indirimden söz edebiliyoruz.

2015 Citroen C4 Cactus Kampanyası

2015 Citroen C4 Cactus Kampanyası

Bunun yanı sıra son aylarda popülerliği giderek artan Citroen C Elysee modeli için cazip bir finansman desteği de başlatılmış durumda. Eğer ki 2015 model Citroen C Elysee sahibi olmak isterseniz 20 Bin TL’lik finansman desteğini 20 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Üstelik kullandığınız finansman desteği için %0,79’luk cazip bir faiz olduğunu da belirtmekte fayda var.

2015 Cİtroen C4 Fırsatları

2015 Cİtroen C4 Fırsatları

Son olarak Citroen’in ürettiği ticari araçlardan birisini satın almak isterseniz eğer gene finansman desteklerinden yararlanabilirsiniz. Söz konusu finansman desteklerinde tutar ve vade istediğiniz desteğe göre değişmekte. Fakat finansman desteğinizi %0,79’luk faiz üzerinden kullanabileceğinizi belirtmekte fayda var. Detaylı bilgi almak isterseniz eğer ekim ayı içerisinde yetkili bir Citroen bayiine başvurabilirsiniz.

2015 Citroen C4 Picasso Fırsatları

2015 Citroen C4 Picasso Fırsatları

Bir önceki yazımız olan BMW Eylül Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde BMW, BMW 1 Serisi ve BMW Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git